×

42-letnia rozwódka przeszła metamorfozę, która wywołuje zachwyt!

Miała zaledwie 21 lat, gdy wyszła za mąż. Potem całkowicie poświęciła się mężowi i dzieciom. Nie była jednak szczęśliwa. Po 18 latach wspólnego życia mąż Emmy wyprowadził się z domu. To był moment, który całkowicie odmienił życie kobiety. 42-letnia rozwódka przeszła metamorfozę, która zachwyciła internautów.

42-letnia rozwódka przeszła metamorfozę

Emma Sheppard pochodzi z Blackpool w Lancashire. Kobieta bardzo szybko została żoną i mamą. Tuż po ślubie postanowiła, że poświęci się dla męża i dzieci. Rodzina dawała jej poczucie bezpieczeństwa.

Był on, były dziewczynki i praca. Czułam, że mam wszystko poukładane

– wyznała Emma w rozmowie z „Daily Mail”.

Z czasem relacje pomiędzy Emmą i jej mężem zaczęły się pogarszać. Kobieta uświadomiła sobie, że nie jest szczęśliwa. Po 18 latach wspólnego życia, mąż Emmy wyprowadził się z domu. Kobieta bardzo to przeżyła.

Było ze mną źle po jego odejściu, to naprawdę mnie złamało. Czułam się bezwartościowa — miałam ataki paniki (…). Pewnego dnia obudziłam się i pomyślałam: 'Pochodzisz z rodziny silnych kobiet, jesteś wolna i możesz dokonać zmian w swoim życiu

– wspominała po czasie.

Koniec okazał się początkiem

Emma przez całe życie dbała o innych. W końcu postanowiła, że zadba o siebie. Rozwód okazał się dla niej nowym początkiem… Dziś metamorfoza Emmy robi ogromne wrażenie.

Zaczęło się od niewielkich zmian. Najpierw Emma zrezygnowała z czarnych spodni i zaczęła zakładać spódnice oraz buty na wysokim obcasie. Nowy styl ubierana podkreślała również czerwoną szminką. Ta zmiana dodała jej pewności siebie.

Później przyszła kolej na bardziej radykalne zmiany. Kobieta zatrudniła się w barze, a jednocześnie postanowiła zadbać o zdrowie i kondycję. Ograniczyła palenie papierosów (z dwudziestu sztuk dziennie do zaledwie czterech), zapisała się również na siłownię. Regularna ćwiczenia szybko przyniosły niesamowite rezultaty.

Sprawiałam wrażenie starszej, zmęczonej pani, ale teraz żyję własnym życiem. Odnalazłam szczęście i wyglądam zupełnie inaczej

– wyznała kobieta w rozmowie z „Daily Mail”.

Faktycznie nie da się ukryć, że Emma wygląda „inaczej”. Kobieta zmieniła się nie do poznania! Z „szarej myszki” przeobraziła się w pewną siebie, atrakcyjną i uśmiechniętą kobietę.

42-latka udowadnia, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Jak mówi, dziś czuje się naprawdę szczęśliwa.

Ludzie mówią, że wyglądam niesamowicie. To dlatego, że jestem tak szczęśliwa w środku. Najdziwniejsze jest to, że naprawdę wierzyłam, iż szczęście dawało mi moje małżeństwo. Zdałam sobie sprawę, że byłam wtedy emocjonalnie oderwana od rzeczywistości (…). Teraz po prostu uśmiecham się cały czas. A to dopiero początek

– podkreśla Emma.

Gdy 42-latka zadbała o siebie, otworzyła się też na nową miłość. Intensywnie szuka jej na Tinderze.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować