×

Zażądała rozwodu 3 minuty po zawarciu małżeństwa. Powodem było „karygodne” zachowanie męża

Czegoś takiego jeszcze nie było! Zdarza się, że pary się rozwodzą bardzo szybko od zawarcia małżeństwo, ale na próżno szukać takiej historii jak ta.

Para z Kuwejtu rozwiodła się zaledwie trzy minuty po tym, gdy się pobrała. Tak, dobrze czytasz…

Zasadniczo para cieszyła się z tego, że się pobrali do momentu, gdy panna młoda, wychodząc z urzędu, potknęła się. To spowodowało, że pan młody zaśmiał się i powiedział, że jest „głupia”. Kobieta spojrzała na niego i już po chwili wiedziała, że popełniła błąd. Na pięcie odwróciła się i wróciła do urzędnika.

Goście byli przekonani, że czegoś zapomniała, nikt nawet nie przypuszczał, że panna młoda będzie chciała unieważnić ślub. Przypuszczamy, że nie wiedział nawet tego sam pan młody!

Zachowanie świeżo upieczonego męża nie spodobało się żonie, która natychmiast zażądała rozwodu

Najwyraźniej uznała, że to jest powód do tego, aby więcej nie mieć kontaktu z kimś, kto odważył się z niej zaśmiać. Z drugiej strony nikt nie lubi być obrażany, nie mówiąc już o tym, że to miało miejsce w dniu ich ślubu.

Tak więc, kiedy popełnił podstawowy błąd, nazywając ją głupią, nie było szansy na to, aby kobieta zmieniła zdanie. W jednej sekundzie zawróciła i podeszła do urzędnika, który udzielał im ślubu i zażądała, aby natychmiast unieważnić małżeństwo. On był zaskoczony zwrotem akcji, ale nie miał wyjścia…

Według kanału informacyjnego Q8, to najkrócej trwające małżeństwo w historii Kuwejtu

Nam jednak się wydaje, że nie tylko to najkrócej trwające małżeństwo w Kuwejcie, ale i na świecie. Co na to internauci? Co ciekawe, w sieci pojawiło się wiele komentarze ludzi, którzy uznali, że kobieta zachowała się dobrze i nie powinna w tym wyjątkowym dniu słyszeć takich słów i że nie powinna mieć do czynienia z ośmieszaniem z powodu potknięcia.

Ktoś napisał:

Jeśli tak zachowuje się na początku, aż strach pomyśleć, co byłoby dalej.

Inna osoba dodała:

Małżeństwo bez szacunku jest od początku nieudane.

Ktoś także zwrócił uwagę na coś innego:

A mi się wydaje, że to właśnie dobrze dla tego mężczyzny, że się rozwiedli. Kobieta nie ma poczucia humoru za grosz!

Zatem pojawia się pytanie, jak to możliwe, że ta para zdecydowała się na ślub i wcześniej podobna sytuacja nie miała miejsca? Należy jednak wspomnieć, że nie tylko na Bliskim Wschodzie miał miejsce tak szybki rozwód. W 2004 roku para z Wielkiej Brytanii rozstała się półtorej godziny od zawarcia małżeństwa.

A my się zastanawiamy, ile para musiała się znać, jeśli wcześniej kobieta nie poznała swojego wybranka

*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować