×

Zaskakująca wizja jasnowidza Jackowskiego. „Sierpień potrwa 1,5 miesiąca”

Zaskakująca wizja jasnowidza Jackowskiego. Wizjoner z Człuchowa bardzo szczegółowo określa, co będzie się działo w najbliższych miesiącach. Jego zdaniem już w sierpniu nastąpi długo oczekiwane… uspokojenie. Radykalnie zmieni się otaczająca Polaków aura.

Pogoda na wakacje

Już pod koniec maja jasnowidz Krzysztof Jackowski dzielił się z internautami swoimi przewidywaniami odnośnie tegorocznych wakacji. Zapowiadał, że lato 2021 będzie krótkie i niesprzyjające wypoczynkowi w kraju. Teraz jednak Krzysztof Jackowski zmienił zdanie i stwierdził, że w sierpniu możemy oczekiwać jeszcze wielu, słonecznych dni.

W rozmowie z dziennikarzami Super Expressu wyznał, że ten miesiąc będzie dość przyjemny i ciepły. Co więcej, słoneczna aura utrzyma się dłużej i dlatego będziemy mieli wrażenie, że sierpień trwa 1,5 miesiąca! Aż do połowy września będziemy mogli cieszyć się słońcem. Krzysztof Jackowski mówił:

Pogoda pozostanie stabilna do połowy września. Mam wrażenie, że wtedy drastycznie zmieni się aura. Ochłodzi się na krótko, ale niestety dość radykalnie, po czym ponownie przyjdzie ciepło.

Osoby, które jeszcze nie wybrały się na urlop, z pewnością zastanawiają się czy sierpień będzie dobrą porą na wypoczynek. Jackowski zapewnia, że w tym miesiącu pogoda będzie spokojna i dlatego bez obaw możemy wybrać się na wczasy np. nad Bałtyk. W odróżnieniu od minionych miesięcy, nie powinno dochodzić do gwałtownych zjawisk atmosferycznych.

Zaskakująca wizja jasnowidza Jackowskiego

Jasnowidz z Człuchowa stwierdził, że burze, grad czy powodzie to zjawiska typowe dla okresu letniego, ale w najbliższym czasie nie powinny już dawać o sobie znać.

Po tym, co się działo w czerwcu i lipcu, po tych gwałtownych zjawiskach, co jest rzeczą naturalną, nadejdzie czas zdecydowanie spokojniejszy. Przecież i w ubiegłym roku mieliśmy potężne burze na Pomorzu.

W sierpniu może nastąpić kilkudniowe załamanie pogody, jednak jasnowidz nie doprecyzował, kiedy ono wypadnie. Prawdopodobnie w różnych regionach kraju może wypaść w innych terminach. Należy przy tym pamiętać, że Krzysztof Jackowski często zmienia zdanie odnośnie swoich przepowiedni. Również teraz może się tak stać…

Koniec PiS?

Niedawno podczas jednej z transmisji internetowych jasnowidz podzielił się z widzami przepowiednią dotyczącą krajowej polityki. Oświadczył, że na przestrzeni najbliższych miesięcy może dojść do rozłamu w partii rządzącej.

Uważam, że najbliższe miesiące będą bardzo ważne. To, co od ponad półtora roku się dzieje, zostanie skompromitowane. Mam obawy o ten rząd. Jak Wam mówiłem, moim zdaniem PiS się rozpadnie, „zrzuci z siebie władzę”. Wszystko na to może wskazywać: powrót Tuska, nagły, prawdopodobnie bez przygotowań jest konieczny, bo dzięki temu może istnieć możliwość przedwczesnych wyborów.

Zdaniem Jackowskiego dojdzie do gigantycznej kompromitacji, która zaowocuje poważnymi zmianami na scenie politycznej. 

Niewidzialne figury, figury zamożne i decyzyjne, które nie są politykami, mogą, jeśli to, co miało się stać, nie wypali, postawić polityków i massmedia w głupiej sytuacji. Słowo „kompromitacja” bardzo mocno mi się kojarzy i daje mi nadzieję, że coś się wyprostuje, że jakąś nadzieję normalności zaczniemy obierać. I to się może stać nagle. To jest moje pierwsze od półtora roku pozytywne poczucie na obecną sytuację.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij