×

Prognoza pogody na lato według Jackowskiego. Jasnowidz nie ma dobrych wieści

Prognoza pogody na lato bardzo przyda się wszystkim, którzy planują wakacyjne wyjazdy. Jasnowidz Krzysztof Jackowski w swojej ostatniej audycji zdradził, kiedy nadejdą ciepłe dni. Jego zdaniem już niebawem w Polsce będziemy mogli poczuć się, jak w Afryce. Niestety tylko na chwilę…

Lato 2021

Jasnowidz Jackowski w regularnych odstępach czasu dzieli się z internautami swoimi przeczuciami dotyczącymi przyszłości. Oprócz poważnych tematów, związanych z polityką czy pandemią koronawirusa, znajduje zawsze czas na kwestie związane z życiem codziennym.

W jego ostatnim nagraniu możemy usłyszeć wiele prognoz dotyczących tego, kiedy najlepiej jest zaplanować tegoroczny urlop. Krzysztof Jackowski najlepiej wie, kiedy spadnie deszcz, a kiedy będziemy mogli cieszyć się bezchmurnym niebem, dlatego warto zdać się na jego przeczucia. Jackowski już nieraz udowadniał swoją skuteczność, zarówno w przypadku zaginięć osób, jak i wydarzeń z kraju i ze świata. Można zatem zakładać, że słowa jasnowidza z Człuchowa są dużo pewniejsze niż obarczone dużym prawdopodobieństwem błędu prognozy długoterminowe. 

W najnowszym wideo Krzysztof Jackowski sporo uwagi poświęcił pogodzie w tym roku. Zauważył, że choć w 2021 roku kwiecień i maj nie były dla nas zbyt łaskawe, to jeszcze nie wszystko stracone. Czeka nas jeszcze wiele, pięknych dni. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich Polaków, którzy czują się zmęczeni deszczem i chłodnym wiatrem. Czy wraz z początkiem czerwca możemy liczyć na mocniejsze przebłyski słońca?

Prognoza pogody na lato wg Jackowskiego

Wszyscy Polacy z wytęsknieniem oczekują na tegoroczne lato. Ludzie marzą o tym, aby wykorzystać słoneczną pogodę i nareszcie odpocząć od dającego się im we znaki przebywania w czterech ścianach. Nie brakuje również rodzin, które marzą o tym, aby wykorzystać rządowe bony turystyczne.

Dzięki jasnowidzowi Jackowskiemu mogą sprawdzić, kiedy pogoda będzie najbardziej sprzyjająca. Okazuje się, że w tym roku na prawdziwe lato będziemy musieli czekać dość długo. Krzysztof Jackowski przewiduje, że upały pojawią się w kraju dopiero w lipcu i sierpniu. W opinii jasnowidza czerwiec wbrew oczekiwaniom wcale nie będzie zbyt ciepły. Mogą w tym czasie wystąpić deszcze oraz brzydka pogoda. Później może być nieco lepiej, ale ilość słonecznych dni będzie niewielka.

Z wypowiedzi Krzysztofa Jackowskiego wynika, że lato 2021 można uznać jako nieudane.

Moja znajoma jeszcze zimą pytała mnie, jakie będzie lato. I przypomniała mi to niedawno, co powiedziałem. Powiedziałem, że będzie fatalne. I jest. Powiem wam tak: lato z powodu lipca i sierpnia kojarzy mi się tak: prawdziwe lato będzie krótkie i upalne. Upał będzie ostry. I potem ponownie wrócą deszcze i brzydkie pogody. Jak zaczną się upały, to cieszmy się tym okresem.

Miejmy nadzieję, że ta prognoza się nie sprawdzi i jednak Polacy będą mieli szansę dłużej wypoczywać w promieniach słońca.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij