×

Syn Wiśniewskiego i Mandaryny skończył 18 lat. Marta pokazała, jak się zmienił

Xavier skończył 18 lat wczoraj, 24 czerwca.  Najstarsze dziecko Michała Wiśniewskiego osiągnęło pełnoletność. Z tej okazji jego mama, Marta Wiśniewska złożyła czułe życzenia: „Żyj najpiękniej jak umiesz”.

Szalone życie rodziny Wiśniewskich

Dzieci Michała Wiśniewskiego z małżeństwa z Martą zadebiutowały w show biznesie bardzo wcześnie, a Fabienne nawet przed swoimi narodzinami, jako zdjęcie USG w reality show Jestem jaki jestem. To były szalone lata w życiu lidera Ich Troje. Pieniądze same pchały mu nie w ręce. Za udział w reality show zarobił, jak się do tej pory chwali, okrągły milion dolarów. Z perspektywy czasu Michał przyznał, że przez te wszystkie lata udało mu się przehulać 35 milionów złotych.

To położyło się cieniem na relacjach muzyka z drugą żoną, Martą Wiśniewską, która narzekała w tabloidach, że Michał ma problemy z terminowym płaceniem alimentów.

Ich napiętych w owym czasie stosunków nie ułatwiło burzliwe życie prywatne Wiśniewskiego. Tuż po rozstaniu z drugą żoną, związał się z Anią Świątczak. Stało się to tak szybko, że Marta podejrzewała swoją następczynię o to, że czekała przyczajona na wycieraczce przed drzwiami, aż Mandaryna się spakuje i wyprowadzi.  Niestety, szczęście Ani nie trwało długo. Związek z Michałem dał jej do tego stopnia w kość, że po rozstaniu popadła w manię religijną.

W czerwcu 2012 roku Michał Wiśniewski poślubił Dominikę Tajner. Ona wreszcie uporządkowała jego finanse i pozałatwia zaległe sprawy alimentacyjne z Martą, co znacznie poprawiło relacje Michała z drugą żoną.

Xavier skończył 18 lat

Od tamtej pory zgodnie dzielą się opieką nad Fabienne i Xavierem, którego tata w czasach przed pandemia zabierał ze sobą na koncerty w charakterze prywatnego asystenta.  Teraz Michał ma już piątą żonę, a Xavier 24 czerwca skończył 18 lat.

Z okazji pełnoletności syna Martę naszło na wspomnienia. Na Instagramie zamieściła zdjęcia z różnych okresów jego życia. Opatrzyła je czułym komentarzem:

Kochany synku, niech ten dzień będzie dla Ciebie początkiem cudownej drogi po marzenia. Otwieraj wszystkie drzwi, przez które chcesz przejść. Jesteś mądrym, wrażliwym, wspaniałym człowiekiem, z którego jestem niezmiernie dumna. Żyj najpiękniej, jak umiesz. Po swojemu. Kocham Cię.

To niesamowite, jak dzieci szybko rosną. Zwłaszcza cudze…

Może Cię zainteresować