×

Wpadka Agaty Dudy. Internauci nie mieli litości

Z okazji świąt Bożego Narodzenia para prezydencka tradycyjnie złożyła życzenia Polakom. Wideo opublikowano na stronie prezydenta, a także w mediach społecznościowych. Ale uwagę internautów przykuła ona – niespodziewana „gwiazda” tego wystąpienia. Chodzi o marynarkę, w której wystąpiła Pierwsza Dama. Modowa wpadka Agaty Dudy nie umknęła uwadze internautów.

Życzenia od pary prezydenckiej

Prezydent Andrzej Duda i Agata Korhauser-Duda złożyli Polakom życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Opublikowano je na stronie prezydenta oraz w mediach społecznościowych.

Święta Narodzenia Pańskiego to najbardziej wyczekiwane dni w roku. Czas, kiedy chcemy być blisko tych, których kochamy. Pora, gdy odżywają najmilsze wspomnienia

– powiedział prezydent Andrzej Duda.

Natomiast Agata Korhauser-Duda dodała, że „w polskiej tradycji Boże Narodzenie zajmuje szczególne miejsce”.

Przypominają o tym wyjątkowe ozdoby, potrawy i upominki oraz liczne obrzędy i zwyczaje – te lokalne i te zachowywane w całej Polsce. Przedświąteczne przygotowania wymagają wysiłku, jednak w Wigilię oddajemy się już nastrojowi cichej, świętej nocy, która niesie pokój wszystkim ludziom

– mówiła.

Małżonka prezydenta zwróciła również uwagę na osoby przeżywające trudne chwile i poprosiła, żeby o nich pamiętać.

W tym świątecznym czasie każdy gest życzliwości i sympatii budzi prawdziwą wdzięczność. Wyświadczane innym dobro powraca do nas, a pomoc drugiemu człowiekowi przynosi głęboką radość i satysfakcję.

Piękne życzenia być może wybrzmiałyby lepiej, gdyby nie stylizacja, w której wystąpiła żona prezydenta. Marynarka zebrała same niepochlebne recenzje, a internauci nie zostawili na niej suchej nitki.

Wpadka Agaty Dudy

Być może marynarka nie wzbudziłaby takiego zainteresowania, gdyby nie fakt, że bardzo przypominała tę, którą nosi… Zenek Martyniuk.

Mają tego samego stylistę?

– zapytała jedna z internautek.

Stylistę mają tego samego, ale Zenek ma lepszą makijażystkę i fryzjera

– czytamy w innym komentarzu.

Ale na tym nie koniec złośliwości… Niektórzy zastanawiają się, czy nie jest to projekt osławionego „projektanta” Christiana Paula lub dzieło… tapicera.

„Może są z wypożyczalni…”.

„Christian Paul?”

„Obstawiam tapicera”

– rozpisują się internauci.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij