×

Marcin Hakiel obchodzi 39. urodziny. Gest jego dzieci porusza do łez!

Marcin Hakiel obchodzi 39. urodziny. Z tej okazji tancerz pochwalił się urodzinową niespodzianką, którą przygotowały mu dzieci. Hakiel nie krył wzruszenia…

Marcin Hakiel obchodzi 39. urodziny

Jeszcze niedawno Marcin Hakiel pewnie się nie spodziewał, że 39. urodziny spędzi bez Katarzyny Cichopek. Ale życie pisze niespodziewane scenariusze. Można powiedzieć, że para rozstała się na oczach całej Polski. Marcin Hakiel, który wcześniej prosił o uszanowanie prywatności i twierdził, że nie będzie komentował rozstania z żoną, sam zaczął ujawniać prywatne informacje. Zasugerował np. że Katarzyna Cichopek odeszła od niego, ponieważ znalazła sobie nowego partnera.

W efekcie, jeszcze przed pierwszą rozprawą rozwodową, portale plotkarskie zaczęły się rozpisywać na temat rozstania znanej pary. Tancerz na bieżąco informuje swoich fanów w mediach społecznościowych, jak wygląda jego życie po rozstaniu z żoną. Ostatnio pochwalił się niespodzianką, jaką dzieci Hakiela przygotowały z okazji urodzin taty.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

„Dobrze mieć dzieci”

Dzieci (13-letni Adaś i 9-letnia Helenka) z samego rana przywitały tatę wyjątkowym prezentem. Przygotowały kolorowe laurki z życzeniami. Tancerz pokazał je na Instagramie.

Wszystkiego najlepszego z okazji twoich urodzin. Dużo szczęścia, zdrowia, pieniędzy, samochodów od Adasia i Helenki. Jesteś najlepszy

– czytamy na urodzinowych kartkach.

Marcin Hakiel obchodzi 39. urodziny
Instagram

Tancerz nie krył wzruszenia i dumy ze swoich pociech. Zamieszczając zdjęcia, dodał też hashtagi „dobrze mieć dzieci” oraz „perfekcyjny poranek”. Niestety jego relacje z Kasią Cichopek nie są takie dobre. Hakiel będzie musiał walczyć o podział majątku z gwiazdą „M jak miłość”.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij