×

Każdego roku Rozbiera choinkę w Boże Narodzenie. Wszystko z powodu jej córeczki

Zgodnie z tradycją Kościoła, choinka może postać w naszym domu nie dłużej niż do 2 lutego, do święta Matki Bożej Gromnicznej. Jednak pewna mama rozbiera choinkę już w Boże Narodzenie. Zapewne wielu zdziwi ten fakt, jednak kobieta ma ku temu ważny powód.

Rozbiera choinkę w Boże Narodzenie

Kiedyś zgodnie z tradycją choinki przystrajało się w Wigilię. Obecnie drzewka ubieramy o wiele wcześniej. Niektórzy robią to już początkiem grudnia. Wszystko dlatego, że chcemy, aby jak najdłużej cieszyła nasze oko.

Wielu z nas decyduje się na jej rozebranie dopiero 2 lutego, kiedy wypada święto Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu w kościołach rozbiera się żłobki i przestaje śpiewać kolędy. Dzień ten zamyka cykl Bożego Narodzenia.

Pewna kobieta kultywuje całkiem inny zwyczaj. Mianowicie młoda mama rozbiera choinkę już w Boże Narodzenie. Dlaczego Georgia wynosi drzewko już 26 grudnia? Ma ważny powód, który związany jest z jej córką.

TikTok

TikTok

Internauci zaskoczeni

Georgia Schofield, Angielka mieszkająca w miejscowości Hartlepool samotnie wychowuje dwójkę dzieci. Młoda mama często zamieszcza relacje z życia codziennego na swoim kanale na TikToku. Udostępniła tam, filmik z wyjaśnieniem, dlaczego każdego roku rozbiera choinkę już w Boże Narodzenie.

Kilkusekundowe nagranie opatrzyła podpisem:

Kiedy twoja córka ma urodziny 26 grudnia… Czas zabrać się na urodzinowe dekoracje

Kobieta na filmiku ściąga wszystkie świąteczne dekoracje dlatego, że nie chce łączyć urodzin córki z Gwiazdką. Georgina wyznała, że pragnie, aby córka czuła się w ten dzień najważniejsza. Chce, aby był to wyjątkowy czas dla dziewczynki, dlatego oddziela go od świątecznego nastroju.

@bruh.georgia Time to get on with the birthday decorating ? #schofieldfamily ♬ 100 Ways – Jackson Wang

Co dla niektórych powód ten jest kompletnie niepojęty. Internauci nie rozumieją motywów młodej mamy, która pozbywa się świątecznych dekoracji. Twierdzą, że jedno nie wyklucza drugiego, a wręcz przeciwnie. Świątecznie ozdobione drzewko może tylko nadać wyjątkowości temu dniu.

Jednak zdecydowana większość odbiorców popiera zachowanie 24-latki.

Jesteś cudowną mamą

To takie słodkie i troskliwe. Urodziny wielu dzieci są po prostu włączane w Boże Narodzenie, w ogóle nie są obchodzone osobno. Czują się pomijane, nie na tyle ważne, aby naprawdę obchodzić urodziny

Twoja córka ma najlepsze urodziny w życiu

Co za wspaniała mama

– piszą internauci.

Źródła: kobieta.gazeta.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować