×

Katarzyna Sokołowska pokazała wózek syna. Rodzice musieli na niego sporo wydać

Katarzyna Sokołowska pokazała wózek syna, który jak się okazuje, jest warty fortunę. Miała ku temu świetną okazję bowiem postanowiła zabrać maluszka w piękne Karkonosze. Trzeba przyznać, że zdjęcia w górskiej scenerii wyszły bajecznie!

Narodziny dziecka Katarzyny Sokołowskiej i Artura Kozieja

Ciąża Katarzyny Sokołowskiej od początku cieszyła się sporym zainteresowaniem polskich mediów. Jednym z powodów była niewątpliwie duża rozpoznawalność gwiazdy, a kolejnym jej wiek. Przypomnijmy, że jurorka „Top Model” 23 lutego skończyła 49 lat. Cóż, trzeba przyznać, że mimo upływu czasu wygląda rewelacyjnie. Z pewnością pomaga jej w tym radość z życia prywatnego i zawodowego, z którego nie zrezygnowała nawet wtedy, kiedy oczekiwała narodzin dziecka.

Katarzyna Sokołowska i jej partner Artur Kozieja doczekali się przyjścia na świat pierwszego, wspólnego dziecka. Synek Iwo Lew urodził się w lipcu tego roku. Zaledwie dwa tygodnie później jurorka „Top Model” pojawiła się na konferencji programu, a niedługo potem zagościła na kanapie „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiedziała, jak czuje się w roli świeżo upieczonej mamy.

Katarzyna Sokołowska pokazała wózek syna

Odkąd rodzina Katarzyny Sokołowskiej się powiększyła, gwiazda okazjonalnie wrzuca do mediów społecznościowych zdjęcia z synkiem w roli głównej. Skrupulatnie stara się przy tym chronić jego prywatność tzn. ogranicza się do zdjęć stópek dziecka czy jego wózka dziecięcego, jak to było tym razem.

Katarzyna Sokołowska zabrała swoją pociechę na wycieczkę w Karkonosze, skąd opublikowała kolejne zdjęcie. Widzimy na nim gwiazdę „Top Model” w casualowej stylizacji, która pozuje u boku dziecka leżącego w wózku i to jakim! Model wózka widoczny na fotografii kosztuje około… 5 tys. złotych. To więcej niż wynosi miesięczna pensja wielu Polaków, którzy mogliby sobie pozwolić co najwyżej na odkupienie używanej sztuki.

Moje życie w Karkonoszach. Przesiadłam się z auta na wózek

– napisała pod serią zdjęć Katarzyna Sokołowska.

Reakcje internautów

W komentarzach pod postem momentalnie pojawiło się pełno ciepłych słów ze strony fanów i znajomych celebrytki. Wśród nich możemy znaleźć wpis m.in. Joanny Krupy, koleżanki z jury programu „Top Model”. Supermodelka zamieściła w komentarzu uśmiechnięte buźki z oczami na kształt serc.

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij