×

Cichopek i Hakiel walczą o podział majątku w sądzie? Będzie ostro!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nie są już razem, co zelektryzowało polski show-biznes. Teraz Cichopek i Hakiel walczą o podział majątku w sądzie – tak przynajmniej mówiły media. Doniesienia zostały zweryfikowane przez inne medium, dzięki czemu światło dzienne ujrzał dosadny komentarz jednej ze stron.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nie są razem

Ta wiadomość gruchnęła niczym grom z jasnego nieba. 11 marca Kasia Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że rozstają się po 14 latach małżeństwa. W wydanym w marcu oświadczeniu para obiecała nie udzielać dalszych informacji na ten temat. Nie mniej jednak co jakiś czas pojawiają się „przecieki” odnośnie tego, co dzieje się u byłej już pary.

„Super Express” potwierdził, że pozew rozwodowy trafił już do warszawskiego sądu okręgowego. Złożył go Marcin Hakiel. Para czeka teraz na ustalenie daty rozprawy

– poinformowano jakiś czas temu na stronie tabloidu.

Media podały m.in., że Cichopek i Hakiel dogadali się co do podziału wspólnie zgromadzonego majątku i opieki nad dziećmi, 13-letnim Adamem i 8-letnia Helenką. Czy aby na pewno?

Cichopek i Hakiel walczą o podział majątku w sądzie

„Super Express” podał jakiś czas temu, że Kasia Cichopek zmieniła prawnika i swoje stanowisko odnośnie polubownego zakończenia małżeństwa. Podobno aktorka znana m.in. z serialu „M jak miłość” miałaby chcieć zmiany ustaleń odnośnie podziału majątku.

Jak się dowiedzieliśmy, Kasia Cichopek chce się postarać o zmianę notarialnie podpisanych ustaleń. I raczej nie chodzi tu o opiekę nad dziećmi, którą podzielili dokładnie po równo – jeden tydzień u mamy, drugi u taty. Ten system od kilku miesięcy dobrze się sprawdza, a Kasia i Marcin nie utrudniają sobie spotkań z potomstwem –

– czytamy w  wydaniu „Super Expressu”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @katarzyna_cichopek_love

Doniesienia na ten temat zweryfikował „Fakt”. W sprawie skontaktowano się z Marcinem Hakielem, który odmówił komentarza. Ostatecznie udało się porozmawiać z PR menadżerką Cichopek, czyli Aldoną Wleklak. W odpowiedzi jednoznacznie zaprzeczyła doniesieniom mówiącym o tym, że Cichopek i Hakiel walczą o majątek.

Nie ma żadnej walki o majątek. Sprawy rozliczeń finansowych między Kasią i Marcinem są już dawno ustalone. Sugerowanie, że jest inaczej to czysta manipulacja i zaburzenie spokoju rodziny, która i tak jest już w stresującej sytuacji. Media i osoby, które tego nie uszanują, poniosą konsekwencje prawne.

W wypowiedzi można wywnioskować, że Kasia Cichopek ma już dość całego zamieszania, które powstało w związku z rozstaniem z Marcinem Hakielem.

Poniżej publikujemy wywiad z Kasią Cichopek, która zabrała głos w sprawie rozstania z Marcinem Hakielem.

Źródła: jastrzabpost.pl, www.se.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij