×

Ile płacą Lewandowscy za szkołę Klary? Mało kogo byłoby stać na taki wydatek

Ile płacą Lewandowscy za szkołę Klary, właściwie elitarną hiszpańską szkołę, do której chodzi córka Ani i Roberta? W końcu szkoła, o której mowa, reklamuje się bowiem jako „jedna z najlepszych na świecie”.

Reklama

Rodzina Lewandowskich w słonecznej Hiszpanii

Odkąd transfer Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony stał się faktem, „Lewy” wraz z rodziną zaczęli układać sobie życie w nowej rzeczywistości. Tą rzeczywistością jest słoneczna Hiszpania. Jak pięknie tam jest możemy zobaczyć m.in. w mediach społecznościowych Ani i Roberta, gdzie relacjonują katalońskie życie.

5-letnia Klara poszła do nowej szkoły

Przeprowadzka to także i przede wszystkim duża zmiana dla córek pary: 5-letniej Klary i 2-letniej Laury. Starsza z dziewczynek rozpoczęła tym samym naukę w nowej placówce i to jakiej! Mowa o jednej z najlepszych, międzynarodowych placówek na świecie, która w samej Katalonii ma 4 oddziały.

Reklama

Ania Lewandowska przekazała we wtorek fanom, że jej pociecha ma za sobą pierwszy dzień w innej szkole. Żona Roberta Lewandowskiego udostępniła na swoim InstaStories nagranie, na którym widzimy, jak ubrana w szkolny mundurek Klara dziarskim krokiem maszeruje przed siebie.

Adaptacja w szkole nie jest zbyt łatwa, pewnie dla wielu rodziców. Natomiast dzisiaj Klara była bardzo dzielna, więc czas na lody

– ogłosiła po pierwszym dniu w szkole dziewczynki dumna mama.

Ile płacą Lewandowscy za szkołę Klary?

Za elitarną szkołę córki piłkarz i jego żona muszę „sporo” płacić. Już za samo „wpisowe” rodzice musieli zapłacić 3 tys. euro, czyli nieco ponad 14 tys. złotych. To jednak dopiero kropla w morzu wydatków na edukację córki.

Reklama

Jak donoszą źródła, czesne w przypadku 5-latków to nieco ponad 12 tys. euro rocznie, czyli ponad 55 tys. złotych. Dużo? To zależy, bowiem kwota ta rośnie systematycznie wraz z kolejnymi szczeblami edukacji o kolejnych kilkaset euro. Dodajmy przy tym, że w czesnym zawierają się już wszelkie pomoce dydaktyczne i ubezpieczenie.

Ciekawostka

Robert Lewandowski został wczoraj pierwszym piłkarzem w historii Ligi Mistrzów, którzy strzelił hat-tricki w barwach trzech różnych zespołów. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, które przy tak fenomenalnej dyspozycji z pewnością są tylko kwestią czasu!

Reklama

Źródła: www.pudelek.pl, www.pomponik.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować