×

Nikt nie przyszedł na urodziny jej córki. „Łamie mi to serce”

Ta mama bardzo się postarała, wyprawiając swojej córeczce urodziny jej marzeń. Wypożyczyła duży plac tematyczny ze zjeżdżalniami, przygotowała poczęstunek i ogromny tort. Kobieta zaprosiła na przyjęcie blisko 30 gości! 27-latka przeżyła jednak szok, kiedy okazało się, że nikt nie przyszedł na urodziny jej córki.

Nikt nie przyszedł na urodziny jej córki

27-letnia Breanna Strong z Salt Lake City w stanie Utah postanowiła zorganizować córce niezapomniane przyjęcie z okazji jej trzecich urodzin. Jednak zamiast świetnej zabawy 27-latka przeżyła szok i wielkie rozczarowanie. Wszystko było już gotowe, wraz z 3-latką w przygotowanej specjalnie na tę okazję sali, czekały na gości. W rzeczywistości nikt nie przyszedł na urodziny jej córki.

Na trzecie urodziny Avery zaprosiliśmy 27 dzieci. Ani jedno nie przyszło

– wyznała Breanna za pośrednictwem TikToka.

W konsekwencji zdruzgotana kobieta zamieściła w Internecie nagranie, gdzie widzimy dużą pustą salę, na której w samotności siedzi mała dziewczynka, pałaszująca kawałek pizzy. Resztę rozżalona matka wyrzuca do kosza.

Zmarnowane pieniądze i czas. Tak bardzo łamie mi to serce. Jadę do domu, żeby przytulić moje dzieci

– taki opis dodała 27-latka na filmie, który wrzuciła do sieci.

@breannamstrong I wish I was making this up. #noshow #birthdayparty #fyp #trending #sahm #makefriends ♬ Get You The Moon – Kina

„Moje serce jest roztrzaskane na milion kawałków”

Breanna Strong wyjaśniła, że zaprosiła wszystkich gości za pośrednictwem Facebooka. Siedmiu rodziców zadeklarowało, że na pewno przyjdą ze swoją pociechą. Niektórzy odwołali swoją obecność na krótko przed imprezą. Byli i tacy, od których Breanna nie otrzymała żadnej informacji.

Dodatkowo, młoda matka oświadczyła, że całe zajście przeżyła tylko ona. Mianowicie jej malutka córeczka niewiele jeszcze rozumiała z zaistniałej sytuacji.

Dostała wszystko, czego chciała. Pizza, tort i plac zabaw przypominający dżunglę. Bawiła się bardzo dobrze. Ale moje serce jest roztrzaskane na milion kawałków

– wyznała kobieta.

Filmik na TikToku zdobył w krótkim czasie ponad 6 mln wyświetleń. Internauci przesyłali załamanej matce wiele ciepłych słów.

To bardzo smutne. Łamie mi to serce

– napisała jedna z komentujących.

Podobna rzecz przydarzyła się jednej z moich córek. Teraz upewniam się, że pojawiamy się na każdej imprezie, na którą jesteśmy zaproszeni. Nie chcę, żeby jakiekolwiek dziecko zaznało takiego bólu

– dodała kolejna.

Raz byliśmy jedynymi osobami, które przyszły

– wyznał jeden z rodziców.

Źródła: www.o2.pl
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować