×

Kacperek z „Rodzinki.pl” ma już 18 lat! Jak świętował te wyjątkowe urodziny?

Słyszysz „Kacperek z „Rodzinki.pl” — kogo widzisz? Jeśli małego, słodkiego chłopca z burzą loków na głowie, to możesz doznać szoku. Matusz Pawłowski niedawno świętował 18. urodziny! Jak dziś wygląda? Chłopiec bardzo się zmienił, ale jedno pozostało bez zmian — imponująca burza włosów.

Mateusz Pawłowski (Kacperek z Rodzinki.pl) – ile ma lat?

Mateusz Pawłowski dorastał na oczach widzów. Do ekipy popularnego serialu dołączył, gdy miał 7 lat. Widzowie natychmiast pokochali uroczego Kacperka Boskiego, który musiał sobie radzić ze starszymi braćmi.

Mateusz Pawłowski spędził na planie serialu 9 lat – do czasu, w którym podjęto decyzję o zakończeniu produkcji. Chłopcu wróżono karierę. Faktycznie, Mateusz parokrotnie próbował swoich sił w dubbingu, a  w 2017 r. pojawił się po raz pierwszy na ekranie kin. Wcielił się wtedy w rolę młodego Maksymiliana Kolbe w filmie „Dwie korony”. Potem chłopiec zniknął z show-biznesu.

Po dłuższej nieobecności w mediach, o Mateuszu znów zrobiło się głośno. 3 czerwca słodki Kacperek Boski obchodził… 18. urodziny!

Mateusz Pawłowski – jak świętował 18. urodziny?

Z tej wyjątkowej okazji Mateusz Pawłowski urządził huczną imprezę. Nastolatek zaprosił 70 osób, wśród gości pojawili się także znajomi z planu – Emilia Dankwa i Adam Zdrójkowski.

Wydaje mi się, że to była naprawdę duża impreza, gdzie wymieszały się chyba wszystkie towarzystwa, jakie znam i wydaje mi się, że naprawdę wszyscy byli zadowoleni

– powiedział serialowy Kacperek w „Pytaniu na śniadanie”.

Powiedziałem sobie, że nigdy nie zorganizuję imprezy i osiemnastka będzie jedyną i ostatnią imprezą w moim życiu. Postawiłem sobie taki cel, że jak już zrobię tę osiemnastkę, to chcę, żeby ona była największą osiemnastką

– dodał.

Jak można wywnioskować ze zdjęć, zabawa była przednia!

Mateusz Pawłowski obecnie jest uczniem liceum. Nie wyklucza, że kiedyś wróci jeszcze do aktorstwa. Odpowiadając na pytania fanów na Instagramie, Mateusz przyznał, że nie wahałby się, gdyby pojawiła się propozycja powrotu na plan serialu. Kto wie, może kiedyś powstanie kontynuacja „Rodzinki.pl”? Wielu widzów z pewnością by to ucieszyło.

Fotografie: Rodzinka.pl (miniatura wpisu), Rodzinka.pl

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij