×

Wzruszający wpis po meczu Lewandowskiego od najwierniejszej fanki

Na ponowne zameldowanie się w finale Ligi Mistrzów, Robert Lewandowski czekał cierpliwie i długo, bo aż przez 7 lat. Wczorajszy mecz z Olympique Lyon pokazał, że było warto. Wśród fanów „Lewego” zapanowała euforia. Ale najbardziej wzruszający wpis po meczu Lewandowskiego, pochodzi od najwierniejszej z fanek…

Gra o wysoką stawkę

W środę wieczorem Bayern Monachium zagrał z Olympique Lyon. Gra toczyła się o wysoką stawkę: to był półfinał Ligi Mistrzów. Oczekiwania względem „Lewego” były duże. Piłkarz od siedmiu lat czekał, żeby ponownie znaleźć się w finale Ligi Mistrzów.

Dzięki wynikowi 3:0 (jedną bramkę strzelił Lewandowski), cel został osiągnięty! W niedzielę Bawarczycy zagrają z Paris Saint-Germain (drużyna pokonała RB Lipsk). To będzie drugi finał w karierze Roberta Lewandowskiego.

Wzruszający wpis po meczu Lewandowskiego

Ponoć za każdym mężczyzną, który odniósł sukces, stoi kobieta. Na pewno właśnie tak jest w przypadku Roberta Lewandowskiego. Chociaż za jego sukcesem stoją… aż trzy kobiety, dwie mniejsze są oczkiem w głowie popularnego taty.

Gdy piłkarz walczył o finał, jego żona i córki cierpliwie czekały w domu w Polsce. Kciuki za „Lewego” najmocniej trzymała jego żona, która od lat jest największą fanką piłkarza.

Choć o Lewandowskiej trudno powiedzieć, że jest „żoną przy mężu” (Ania wróciła do pracy tuż po narodzinach drugiej córki), nie przeszkadza jej to wspierać piłkarza w ważnych dla niego chwilach.

Tak było podczas środowego meczu, tak będzie zapewne w niedzielę. Jednak ze względu na pandemię koronawirusa, najważniejsze kobiety w życiu Lewandowskiego, będą musiały oglądać zmagania przed telewizorem. Rozłąka nie jest prosta, co trenerka wyznała w ostatnim wpisie na Instagramie.

Tęsknimy za tobą bardzo, tatusiu

— napisała, dodając rozczulające zdjęcie.

Na fotografii Lewandowska obejmuje maleńką Laurkę, do nich przytula się Klara. Taki widok na pewno wzruszył piłkarza. Ale na jego powrót do domu, żona i córeczki będą musiały jeszcze trochę poczekać…

Mecz transmitowany będzie w niedzielę 23 sierpnia przez Polsat Sport Premium 1 i TVP 1, ale będzie go można obejrzeć także za pośrednictwem WP Pilot.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować