×

Macron przewiduje wynik meczu Polska – Francja. Wskazał też strzelców!

Jeszcze tylko kilka godzin i Polska zmierzy się na murawie z aktualnym mistrzem świata. Prezydent Francji Emmanuel Macron przewiduje wynik meczu Polska – Francja. Wskazał też, kto – jego zdaniem – może strzelić gola dla Polski.

Pierwszy raz od 36 lat

Może i nie będzie to starcie gigantów, ale z pewnością będzie to wyjątkowe i piekielnie trudne spotkanie. Szczególnie dla Polski, która po raz pierwszy od 36 lat zameldowała się w 1/8 finału mistrzostw świata. Od razu przyjdzie nam się zmierzyć z piłkarską potęgą, jaką niewątpliwie jest Francja.

Nie ma co ukrywać, po tym, jak nasza drużyna zaprezentowała się podczas meczu z Argentyną (przegraliśmy 0:2), nawet wśród polskich kibiców nadzieje na zwycięstwo, a nawet na remis, są niewielkie. Ale podczas tego mundialu niejednokrotnie przekonaliśmy się już, że cuda się zdarzają i wiele może się wydarzyć, jeśli drużyna wychodzi na murawę bez żadnych kompleksów i do końca meczu walczy o swoje.

Czy dzisiaj po godz. 16 również będziemy świadkami małego piłkarskiego cudu?

Macron przewiduje wynik meczu

Francuska prasa raczej nie ma litości dla polskiej reprezentacji.

Dziennikarze francuscy zauważają, że zespół prowadzony przez Czesława Michniewicza gra mocno defensywnie i stwarza sobie mało sytuacji do strzelenia gola.

– przypomina portal sportowefakty.wp.pl.

Tuż przed meczem Polska – Francja głos zabrał także prezydent Emmanuel Macron. W rozmowie z dziennikiem „Le Parisien”, Macron pokusił się o wskazanie wyniku meczu. Zaskoczenia nie ma – prezydent uważa, że zwyciężą Francuzi.

Myślę, że wygramy 3:1

– wyznał Macron.

Wskazał także, kto może strzelić gole.

Po jednym golu strzelą Lewandowski, Mbappe i Giroud, który chce przejść do historii

– uważa prezydent, cytowany przez „Wirtualną Polskę”. Macron przyznał, że po każdym z meczów fazy grupowej rozmawiał telefonicznie z selekcjonerem Didierem Deschampsem.

Mam duży szacunek dla Didiera Deschampsa, jego doświadczenia i wiedzy

– zaznaczyła głowa państwa.

Trzymamy kciuki za to, by zrealizowały się jedynie przewidywania, które dotyczą strzelenia gola przez Roberta Lewandowskiego! Mecz Polska – Francja rozpoczyna się już dziś o godz. 16:00.

Fotografie: Instagram, Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com, www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x