×

Anna Lewandowska odsłoniła brzuch. Nie do wiary, że jest po drugiej ciąży

Anna Lewandowska na planie „Top Model”: celebrytka dumnie zaprezentowała swój umięśniony brzuszek. Choć od narodzin Laury minęło zaledwie kilka miesięcy, jej mama może się już pochwalić powrotem do formy! „Gorszy sen, częste pobudki, zatrzymanie wody w organizmie (a niestety mam do tego tendencję, szczególnie widzę to po drugiej ciąży) (…)” — żaliła się jeszcze niedawno najsłynniejsza polska WAG. Teraz fanki zachwycają się jej ciałem i stylizacją.

„Nikt nie jest idealny”

Anna Lewandowska bardzo często chwali się zdjęciami w bikini lub innym kusym stroju, który eksponuje jej figurę. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ „Lewa” zarabia głównie dzięki swojemu ciału. Oczywistym było, że trenerka dołoży wszelkich starań, by jak najszybciej wrócić do formy sprzed drugiej ciąży.

Jednak wiele fanek zarzuca Lewandowskiej, że publikując fotografie, na których widać jej idealny brzuszek i umięśnione ciało, wpędza inne młode mamy w kompleksy.

Trenerka odpiera zarzuty, zachęcając kobiety do samoakceptacji.

Przypomnij sobie, że nikt nie jest idealny i zacznij akceptować siebie w obecnej wersji. Dzięki inności jesteśmy ciekawi i niebanalni. Nikt nie jest taki sam. Uczucie akceptowania siebie, bycie wyrozumiałym a jednocześnie dumnym jest fajne.

– napisała polska WAG na Instagramie.

Anna Lewandowska na planie „Top Model”

Młodą mamę w świetnej formie utrzymują nie tylko treningi. Lewandowska wkrótce po urodzeniu drugiej córeczki, rzuciła się w wir pracy.

Żona „Lewego” pojawiła się ostatnio na planie programu „Top Model”, który wraca na antenę TVN jesienią. Trenerka będzie gościem specjalnym jednego z odcinków, czym pochwaliła się na Instastories.

Jednak uwagę fanek Lewandowska przykuła przede wszystkim stylizacją. Gwiazda założyła szerokie spodnie i  marynarkę, a pod nią jedynie biustonoszowy top. Ten świetnie wyeksponował idealnie wyrzeźbiony brzuch polskiej WAG.

W komentarzach posypały się komplementy od zachwyconych fanek:

Boska!

Wyglądasz pięknie Aniu.

Normalnie wow. Pięknie jak zawsze.

Zawsze z klasą

– czytamy.

Na zdjęciach Lewandowska sama wygląda niczym ktoś, kto aspiruje do tytułu „Top Model”.

Fotografie:

Może Cię zainteresować