×

Małgorzata Rozenek nie myje się? Poważne oskarżenia internautów!

Małgorzata Rozenek nie myje się? Internauci natychmiast wyłapali pewien „szczegół” i nie mieli litości dla Perfekcyjnej Pani Domu. Rozenek nie wytrzymała i odpowiedziała na komentarze.

Małgorzata Rozenek nie myje się?

Małgorzata Rozenek zaczynała przygodę w mediach jako „Perfekcyjna Pani Domu”. Internet takich rzeczy nie zapomina. Choć od emisji programu minęło wiele lat, Rozenek nadal jest „na cenzurowanym”. Fani chętnie wytykają jej błędy. Ostatnio celebrytce oberwało się za… brak higieny.

Małgorzata Rozenek od dawna intensywnie trenuje. Swoje wysiłki dokumentuje na krótkich nagraniach, które zamieszcza w mediach społecznościowych. Dla wielu kobiet takie nagrania stanowią potężną dawkę motywacji. Ale zdarzają się i takie internautki, które śledzą poczynania celebrytki, żeby wytknąć jej niekonsekwencję i błędy.

Wczoraj Małgorzata Rozenek tradycyjnie zaczęła dzień od ćwiczeń. Jak zwykle dawała z siebie wszystko. Nagranie z treningu znalazło się na Instagramie. Sęk w tym, że potem Rozenek zamieściła następny filmik. Po intensywnym treningu przyszła pora na urządzanie tarasu w nowej posiadłości. Internautom nie spodobało się, że Rozenek przystąpiła do pracy w tym samym stroju, w którym wcześniej wyciskała siódme poty podczas treningu.

 

Małgorzata Rozenek o swojej higienie. Czy się nie myje po treningu?

Paradowanie w tym samym stroju nie umknęło uwadze internautów. Pod filmikiem pojawiło się dużo komentarzy, w których nie obyło się bez złośliwości.

Jak można ćwiczyć w stroju, a potem w nim paradować? Nie jestem złośliwa, ale czy po treningu nie jest Pani spocona?

Bez żadnej złośliwości, ale jak można ćwiczyć „intensywnie” i potem chodzić w tym samym stroju w ciągu dnia?

Pani Małgosiu, czym innym jest przebieranie się w ciągu dnia po kilka razy „bo tak”, a czym innym prysznic i przebranie się po treningu. Nieelegancko jest chodzić w spoconym stroju do treningu pół dnia, nie mówiąc o zapachu.

– czytamy w komentarzach.

Rozenek nie wytrzymała i odpowiedziała na zarzuty. Początkowo odpowiadała na pojedyncze komentarze. Potem podzieliła się gorzką refleksją na InstaStories.

Z cyklu: „Ludziom nie dogodzisz”. Wczoraj: Pani się ciągle przebiera, to nieekologiczne. Dzisiaj: Pani się nie przebiera, to skandal!!! Dobra, po całym tak intensywnym dniu, jak ten dziś, idę sobie zemdleć w kąciku. PRZEBRANA

– napisała Rozenek-Majdan.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij