×

Dieta Małgorzaty Rozenek? Wyeliminowała tylko trzy składniki i schudła

Jaka jest dieta Małgorzaty Rozenek? Gwiazda TVN bardzo dba o swoją sylwetkę i urodę. Trenuje i przestrzega restrykcyjnej diety. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post prezenterka opowiedziała o tym, co je. „Jeżeli wyeliminujesz ze swojej diety te 3 rzeczy, to naprawdę możesz jeść wszystko” – przekonuje Rozenek-Majdan.

„Szok i podziw”

Małgorzata Rozenek ma 44 lata (choć zdania na ten temat są podzielone, a niektórzy zarzucają celebrytce, że ukrywa swój prawdziwy wiek), jest mamą trzech synów i bardzo dba o to, by Stanisław, Tadeusz i Henio, mieli szczęśliwą, zadbaną mamę. Atrakcyjna gwiazda stacji TVN dla wielu internautek jest wzorem do naśladowania. Co więcej, wystarczy zajrzeć do komentarzy na Instagramie, by się przekonać, że kobiety podziwiają urodę i sylwetkę celebrytki.

Co zrobić, żeby wyglądać tak po trzech ciążach? Brawo, szok i podziw

– czytamy w jednym z komentarzy.

Nie brakuje jednak także kąśliwych uwag. Internauci zarzucają celebrytce, że przesadza z retuszem i zabiegami medycyny estetycznej. Ale Rozenek często podkreśla w wywiadach, że jej wygląd to zasługa intensywnych treningów i odpowiedniej diety. Jakiej?

Jaka jest dieta Małgorzaty Rozenek?

Prezenterka TVN zdradziła reporterce Jastrząb Post, Karolinie Motylewskiej, że udało jej się wrócić do formy sprzed ciąży dzięki zmianie nawyków żywieniowych. Celebrytka wyeliminowała z diety trzy składniki. Ta zmiana okazała się kluczowa.

Jest jedna bardzo prosta zasada. Jem wszystko oprócz mięsa, cukru i alkoholu. Jeżeli wyeliminujesz ze swojej diety te 3 rzeczy to naprawdę możesz jeść wszystko

– przekonuje Małgorzata Rozenek.

Ja jestem osobą, która ma największy problem z rezygnacji z węglowodanów, więc najczęściej na śniadanie jem dwie kromki bezglutenowego, ziarnistego chleba, do tego pomidor i ogórek kiszony. To jest takie śniadanie, które daje mi dużo energii, też jest bardzo sycące i po prostu dobre. Zawsze jem jedną porcję białka dziennie, takiego shake’a proteinowego. A na obiad jem rybę z warzywami. Staram się nie łączyć białka z węglowodanami.

– wyjaśniła w rozmowie z Jastrząb Post.

Z rozmowy dowiadujemy się też, że celebrytka stosuje post przerywany, czyli je tylko od godziny 12 do 18.

Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij