×

Piękną Anię okrzyknięto polską miss Mundialu w Katarze. Jest partnerką znanej osobistości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze 2022 trwają w najlepsze. Uwagę fanów całego świata zwracają nie tylko (choć przede wszystkim) rozgrywki na murawie, ale także kibice, zwłaszcza ich damska część. Pięknych fanek na trybunach bowiem nie brakuje. Wśród nich uwagę zwracają również Polki, zwłaszcza jedna z nich. Polska miss mundialu w Katarze wie, jak przykuć uwagę kibiców z całego świata.

Okrzyknięto ją najpiękniejszą kibicką w Katarze

Mundial w Katarze dobrze się nie rozpoczął, a była miss Chorwacji Ivane Knoll niemal od razu uzyskała miano „najseksowniejszej kibicki mistrzostw świata”. Błyskawicznie zrobiło się o niej głośno, a jej media społecznościowe niemal nie eksplodowały. Piękna fanka wzbudza zainteresowanie nie tylko ponadprzeciętną urodą, ale także odważnymi kreacjami. Niektórzy wciąż zastanawiają się, jak to możliwe, że udaje jej się wchodzić na kolejne mecze w tak skąpym ubraniu – zakazany strój w Katarze.

Okazuje się jednak, że trybuny na mistrzostwach świata mają również swój polski, jasno świecący akcent. O kim mowa?

Polska miss mundialu w Katarze

Piękna ring girl z Polski, która brylowała na trybunach w Katarze, to Anna Kokocińska. Zjawiskowa Polka jest finalistką Miss Mazowsza 2021, Miss Zduńskiej Woli 2016 i ring girl organizacji Fight Exclusive Night (FEN). Prywatnie natomiast ukochaną prezesa FEN Pawła Jóźwiaka. To właśnie z nim wybrała się na MŚ, by dopingować naszą reprezentację, która pożegnała się z mundialem w 1/8 finału po porażce z Francją.

Profil Anny Kokocińskiej na Instagramie obserwuje 157 tys. osób. Trzeba przyznać, że nasza polska ring girl robi wrażenie. Sam Paweł Jóźwiak stwierdził, że to ona jest „prawdziwą Miss Mundialu”. To jednak mało obiektywna ocena zważywszy na fakt, że jest jej partnerem. Swoją drogą myślicie, że Ania Kokocińska mogłaby rywalizować z Ivane Knoll o miano „najseksowniejszej kibicki mistrzostw świata”? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii!

Źródła: sport.se.pl

Może Cię zainteresować