×

Okrzyknięto ją najpiękniejszą kibicką w Katarze. Teraz może trafić do więzienia

Byłą miss Chorwacji Ivane Knoll od razu okrzyknięto „najseksowniejszą kibicką mistrzostw świata”. Śliczna fanka drużyny Chorwackiej wzbudza swoje zainteresowanie seksownymi strojami. Okazało się, że może zostać ukarana po tym, jak założyła zakazany strój w Katarze. Czy zapomniała jakie restrykcyjne przepisy odnośnie ubioru tam panują? Jej ostatni filmik spotkał się ze sporym osądem.

Zakazany strój w Katarze

Zmysłowa fanka drużyny Chorwackiej została okrzyknięta „najseksowniejszą kibicką mistrzostw świata” w Katarze. Już w środę zrobiła spore zamieszanie na stadionie. To właśnie wtedy na meczu z Marokiem pojawiła się w seksownej obcisłej sukience w biało-czerwoną szachownicę. Pomimo tego, że włosy postanowiła zakryć kapturem to mocno wyeksponowała swój dekolt. W stroju z barwami nawiązującymi do chorwackiej flagi kibicowała swojej drużynie.

Tymczasem była miss widocznie nie zamierza dostosowywać się do panujących w Katarze ograniczeń odnośnie ubioru. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała bowiem także i odważny filmik. Przechadza się na nim skąpo odziana jedynie w kąpielowy strój, wzdłuż katarskiego wybrzeża. Co więcej, nagranie posłużyło jej jako zaproszenie na swój występ w niemieckiej telewizji.

Oglądajcie mnie jutro o 17:00 w programie Taff show na kanale Pro Sieben

– napisała pod krótkim nagraniem.

Czy wiedziała, że to zakazany strój w Katarze?

Była miss porządnie rozzłościła katarskich fanów

Fanka drużyny Chorwackiej swoim wystąpieniem naraziła się nie tylko fanom z krajów muzułmańskich. Takie stroje są nielegalne i może spotkać ją za to kara.

Oczekujemy, że goście (zarówno mężczyźni, jak i kobiety) będą okazywać szacunek wobec naszej kultury poprzez unikanie nieodpowiednich strojów w miejscach publicznych. Zaleca się, aby mężczyźni i kobiety mieli zakryte ramiona i kolana

– wyjaśniały władze kraju przed mundialem.

Osoby, które nie będą przestrzegać wymogów dotyczących ubioru mogą liczyć się z wysoką grzywną, a nawet z karą więzienia.
Oburzeni internauci wylali falę krytyki pod adresem byłej miss.

Powinnaś szanować naszą religię i nasz kraj

– zwróciła się do modelki jedna z osób.

Wstyd, że nie szanujesz innych kultur

– dopowiedział inny.

Mówiłaś, że nie podobają ci się te mistrzostwa świata w Katarze, więc dlaczego nadal tam jesteś?

– pytała jedna z komentujących zdjęcie.

Nie jesteś u siebie, więc okaż szacunek

– wtórowała inna.

To tylko kwestia czasu, kiedy zostaniesz aresztowana przez katarskie organy ścigania

– zagroził jeden z mężczyzn.

Źródła: www.o2.pl, przegladsportowy.onet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram
0
Would love your thoughts, please comment.x