×

Krzysztof Jackowski o meczu z Argentyną. Jasnowidz zna już wynik meczu?

Dziś wielki dzień. Dzień, od którego zależy, czy biało-czerwoni zagrają w 1/8 finału MŚ w Katarze 2022. Na taki mecz Polacy czekali 36 długich lat. Po raz ostatni biało-czerwoni grali w fazie pucharowej w 1986 roku! Dodajmy przy tym, że na chwilę obecną zajmujemy pierwsze miejsce w grupie i wyjść z niej możemy nawet w przypadku porażki. Do rozstrzygnięcia pozostało jednak jeszcze trochę czasu, dlatego póki co możemy jedynie domniemywać, jak potoczą się losy drużyny Czesława Michniewicza. Jak widzi to spotkanie jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w kraju? Co mówi Krzysztof Jackowski o meczu z Argentyną?

Polska zagra dziś o 1/8 finału MŚ w Katarze

Cel reprezentacji Polski na MŚ w Katarze był jasny: awans do 1/8 finału. Dziś okaże się, czy uda się go zrealizować. Na chwilę obecną Polska jest w dobrej sytuacji, bowiem zajmuje pierwsze miejsce w grupie z dorobkiem 4 punktów. Po piętach depcze nam Argentyna (3 punkty), na trzecim miejscu jest Arabia Saudyjska (również 3 punkty) i na czwartym Meksyk (1 punkt). Taki rozkład punktów w tabeli mówi nam o tym, że Polacy mogą zapewnić sobie awans nawet w przypadku przegranej w dzisiejszym meczu z Argentyną.

Jackowski o meczu z Argentyną

Na dzisiejszy wieczór czeka cała Polska, w tym również najbardziej znany polski jasnowidz Krzysztof Jackowski. Jak na jasnowidza przystało, podzielił się on swoją wizją dotyczącą meczu Polska-Argentyna. O swoich spostrzeżeniach opowiedział w wywiadzie dla „Super Expressu”.

Jackowski powiedział, że mecz piłki nożnej jest podobny do totolotka i ma w sobie tak dużo zmiennych, że niemal niemożliwe jest wytypowanie dokładnego wyniku.

Powiem tylko to: gdybym wiedział, jaki będzie wynik, to bym nie powiedział, nie chcąc nikomu psuć dobrej zabawy. Bo przecież sport jest po to, żeby się wszyscy bawili i emocjonowali. Ja powiem coś takiego, że nie oceniajmy sportu tylko i wyłącznie pod względem wygranej. Oceniajmy sport, że ma taką zaletę i wadę, że są i wygrane, i przegrane. Jeżeli przegramy, to bądźmy dla swoich zawodników wyrozumiali

– przekazał „Super Expressowi” Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski o meczu z Argentyną
Wikimedia Commons

Ostatecznie Krzysztof Jackowski niestety nie pokusił się o wskazanie konkretnego rezultatu. Szkoda, bo moglibyśmy z większym spokojem zasiąść wieczorem przed telewizorami. :)

Reasumując, dzisiejsza wygrana lub remis dają nam awans do 1/8 finału bez względu na wynik spotkania Meksyk kontra Arabia Saudyjska. W przypadku porażki reprezentacji Polski przed odpadnięciem z MŚ może uchronić nas remis w meczu naszych grupowych rywali lub zwycięstwo Meksyku. Wówczas o awansie może zdecydować liczba bramek, żółtych kartek, a nawet… losowanie.

Złe informacje dla Polaków przed meczem. Ten ruch może mocno wpłynąć na wynik.

Źródła: sport.fakt.pl

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x