×

Wzruszający apel Jacka Wójcika z „Królowych życia”. Potrzebna pilna pomoc!

Wzruszający apel Jacka Wójcika, przyjaciela Dagmary z „Królowych życia”. Doskonale znany wszystkim widzom programu TTV bohater poprosił o pomoc. „Sam dużo nie zrobię” – napisał.

Kim jest Jacek Wójcik?

Nawet ci, którzy nigdy nie oglądali „Królowych życia”, mogą kojarzyć niezwykłą parę celebrytów – Dagmarę Kaźmierską i jej przyjaciela Jacusia. Chociaż nie są parą, ich relacje są bardzo bliskie, a wielu fanów chętnie widziałoby ich razem.

Jacek Wójcik wspiera Dagmarę w każdej sytuacji. Choć bywa trochę szorstki i nieprzyjemny, opiekuje się swoją przyjaciółką najlepiej, jak potrafi. Otaczał „królową życia” troską po ciężkim wypadku, towarzyszył jej w dobrych i gorszych chwilach.

W jednym z sezonów mężczyzna zdecydował się nawet poprosić ją o rękę. Chociaż Kaźmierska odrzuciła jego zaręczyny, para pozostaje w dobrej relacji. Co prawda Jacek i Dagmara często się sprzeczają, ale wiadomo – kto się czubi…

Kim jest Jacek Wójcik, który zazwyczaj stoi w cieniu przyjaciółki?

Jacek urodził się w 1969 roku i tak jak jego przyjaciółka, mieszka w Kłodzku. Chociaż dla wielu ta informacja może być zaskoczeniem, mężczyzna ukończył… Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Jego specjalizacja to renowacja zabytków, a zwłaszcza obiektów sakralnych.

Wzruszający apel Jacka Wójcika

Tym razem Jacek Wójcik udowodnił, że w ciele postawnego, dużego mężczyzny, kryje się dobre serce. Mężczyzna nie przeszedł obojętnie wobec małej Amelki, która walczy z SMA. Aby przeżyć, dziewczynka potrzebuje bardzo drogiej terapii.

Dzisiaj obstawilem totka i wszystko co wygram przekazuje na leczenie, ale trzeba tyle hajsu że sam dużo nie zrobię. W końcu do czegoś dobrego mogą się przydać moje wyglupy w Królowych dzięki którym zaczeliscie mnie obserwowć. Dlatego jak możecie wrzuccie coś Amelce i udostępnijcie dalej niech dziewczyna ma szanse zostać kiedyś Królową

– napisał na swoim profilu facebookowym Jacek (*zachowano oryginalną pisownię).

Jego apel jest z pewnością bezcenny dla Amelki i jej bliskich. Jacka Wójcika na Instagramie obserwuje ponad 250 tys. osób. Udział w programie TTV przyniósł mu ogromną popularność. Oby dzięki temu udało się skutecznie pomóc małej Amelce.

Amelka Gmyrek bardzo cierpi. Ta dzielna kruszynka toczy nierówną walkę z wyniszczającą chorobą, jaką jest SMA (rdzeniowy zanik mięśni). Czas niemiłosiernie się kurczy, a szansa Amelki na terapię niedługo przepadnie, ponieważ leczenie można wdrożyć dopóki dziecko nie przekroczy wagi 13,5 kilograma. Na razie zebrano zaledwie 20 proc. potrzebnej kwoty.

Błagamy, wyrwij naszą córeczkę z piekła!

– proszą zrozpaczeni rodzice.Fotografie: Siepomaga, Facebook, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij