×

Kim jest Jacek Wójcik? Cała prawda o bliskim przyjacielu Dagmary z „Królowych życia”

Kim jest Jacek Wójcik? Jeden z najjaśniejszych punktów programu „Królowe życia”, zaraz obok Dagmary Kaźmierskiej i Edyty „Edzi” Nowak. To oni swoją charyzmą przyciągają przed ekrany dziesiątki widzów. Trójka bohaterów doskonale się ze sobą dogaduje, o czym niejednokrotnie mieliśmy się okazję przekonać. Tymczasem wiele osób głowi się, kim jest Jacek, czym się zajmuje, ile ma lat, gdzie mieszka, no i w końcu czy jest partnerem Dagmary, czy być może Edzi? Odpowiedzi na te pytania poniżej…

<a href=Instagram">

Instagram

Dagmara, Jacek i Edyta. Trio, które bawi widzów

Widzowie programu „Królowe życia” już niejednokrotnie mieli okazję przekonać się, że Dagmara, Jacek i Edyta nadają na tych samych falach. Świadczyć może o tym chociażby fakt, że rodzynek w tym trio co najmniej kilkukrotnie pozwolił sobie na różnego rodzaju wybryki ze strony bohaterek programu.

Dla przykładu wszył sobie Esperal, choć nie jest uzależniony od alkoholu. Gdyby jednak tego nie zrobił, Dagmara Kaźmierska zapowiedziała, że ich przyjaźń dobiegłaby końca. Później okazało się, że mimo wszywki Jacek i tak pozwolił sobie wypić, co rozwścieczyło królową życia. Kolejnym razem bohater programu pozwolił pomalować sobie brwi henną, co zdaniem pań miało wpłynąć pozytywnie na jego wygląd zewnętrzny. Kiedy zobaczył się w lusterku, uciekł z przerażenia.

<a href=Instagram">

Instagram

Kim jest Jacek Wójcik?

Wójcik urodził się w 1969 roku i ma 52 lata. I chociaż w dowodzie osobistym ma wpisane dwa imiona Wiesław Jacek, to używa tylko tego drugiego. Na co dzień mieszka w Kłodzku. Z profilu w mediach społecznościowych mężczyzny możemy wyczytać, że uczył się w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Z wykształcenia jest artystą plastykiem ze specjalnością renowacji obiektów sakralnych. Widzowie nie raz mieli okazję się już przekonać, że jest szczerym i towarzyskim człowiekiem, który nie lubi owijać w bawełnę.

Z Dagmarą zna się od lat. Uwielbiają spędzać ze sobą czas, często razem podróżują, a nawet wspólnie zajmują się sprawami biznesowymi. Co więcej, Jacek pod koniec 5. sezonu „Królowych życia” postanowił się jej oświadczyć, jednak ta nie przyjęła zaręczyn.

Wszystko wskazuje jednak na to, że nie wpłynęło to negatywnie na ich zażyłe relacje. Niemniej Jacek najwyraźniej porzucił wszelkie nadzieje, a pod koniec sezonu szóstego, podczas wakacji na Krecie, zapałał uczuciem do Edzi, przyjaciółki Dagmary. To jednak również nie zakończyło się szczęśliwie. Edyta wyszła za innego…

Tak wyobrażaliście sobie historię Jacka?

<a href=Instagram">

Instagram

Źródła: www.eska.pl, styl.fm
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować