×

Wypadek polskiej rodziny na Węgrzech. Na miejscu zginęła 38-letnia matka

Wypadek polskiej rodziny na Węgrzech. O zdarzeniu poinformował serwis 112press.hu. Niedaleko miejscowości Zalalovo auto osobowe, którym podróżowała 38-letnia Polka wraz z dwójką swoich dzieci, zderzyło się z samochodem ciężarowym. Niestety kobieta poniosła śmierć na miejscu. Starsze z dzieci jest w stanie ciężkim.

Wypadek polskiej rodziny na Węgrzech

Do tych tragicznych wydarzeń doszło w sobotę 25 czerwca na drodze nr 86 w pobliżu miasta Zalalovo. Węgierski portal 112press.hu jako pierwszy poinformował o wypadku. Wiadomo, że polska rodzina przebywała na wakacjach.

Strona węgierska donosi, że 38-letnia Polka kierująca pojazdem zginęła na miejscu. Jej 6-letnia córeczka nie odniosła poważniejszych obrażeń. Miała jedynie kilka siniaków i zadrapań. Obecnie przebywa w szpitalu Zalaegerszeg. Z kolei 8-letni synek kobiety był w stanie bardzo poważnym, dlatego trafił do szpitala w Peczu. Wiadomo już, że doznał urazu czaszki, a także licznych złamań i stłuczeń.

Co o wypadku mówi kierowca ciężarówki?

Kierowca ciężarówki wyszedł z wypadku bez szwanku. Zdążył już zabrać głos w sprawie tych tragicznych wydarzeń.

Wszystko działo się bardzo szybko, mogłem tylko trzymać się kierownicy, która w pewnym momencie wymknęła mi się spod kontroli

– relacjonował.

Wiadomo, że ciężarówka przewoziła trzy tony ładunku.

Wakacje dopiero się zaczynają. Przerażające wypadki samochodowe mają miejsce co chwilę, dlatego Kochani uważajcie na siebie.

Źródła: 112press.hu, www.fakt.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij