×

Wiesia znów na randce! Zaprosił ją kuracjusz, po którym nikt się tego nie spodziewał

„Sanatorium Miłości” to program, który pokochali Polacy. Każdy odcinek obfituje w liczne wzruszenia i radości, których wspólnie z uczestnikami doświadczają widzowie. Szósty odcinek był jednak wyjątkowy, ponieważ seniorzy przeszli metamorfozy, a Wiesia została zaproszona na kolejną randkę!

Wiesia na randce

Władysław B. został wybrany przez seniorów na kuracjusza odcinka. W związku z tym, przysługiwał mu przywilej zaproszenia na randkę wybranej przez siebie Pani. Mężczyzna ku zaskoczeniu wszystkich ruszył w stronę Steni, „zarezerwowanej” przez swojego imiennika – Władysława P. Szybko okazało się, że to nie z nią spędzi randkę. Wybrał bowiem Wiesię! To już druga w tej edycji randka z udziałem Wiesławy. Przypomnijmy, że poprzednią spędziła w towarzystwie Władysława P.

Wiesia była miło zaskoczona i z radością wybrała się z kuracjuszem na spacer. W parku przygotowano dla nich stolik, na którym czekały napoje i smakowite ciastka z kremem. Mimo że Wiesia zapowiedziała walkę ze zbędnymi kilogramami, oboje ze smakiem zjedli pyszne smakołyki. Obojgu udzielił się znakomity nastrój, a Władysław dostał nawet buziaka! Para plotkowała na temat pozostałych uczestników, by później udać się do hotelu i zagrać w piłkarzyki. Fani programu bardzo ucieszyli się, że seniorzy tak dobrze się ze sobą porozumieli. Dali temu wyraz w komentarzach na Instagramie:

#TeamWiesia.

Wiesia szczera do bólu!

Jak to Wiesia skwitowała: Wybrał mnie to wybrał, trudno. Kocham!

Zaskakujące metamorfozy

Szósty odcinek obfitował w moc atrakcji, jakie organizatorzy programu zafundowali kuracjuszom. Na początku wszyscy uczestniczyli w psychologicznych warsztatach, podczas których mieli okazje odsłonić głęboko skrywane emocje i porozmawiać o swojej przeszłości. Wspólnie z terapeutką seniorzy wspominali lata młodości i zastanawiali się nad czym najmocniej w życiu tęsknią. Okazało się, że każdy z uczestników ma inną odpowiedź na pytanie czego brakuje mu najbardziej.

Refleksyjnej rozmowie towarzyszyło sporo łez, a wiele osób otworzyło się i podzieliło własnymi wyznaniami. Dla równowagi, po zakończeniu terapeutycznych zajęć na uczestników czekały rozrywki. Wszyscy zostali poddani niesamowitej metamorfozie. Zarówno mężczyźni jak i kobiety mogli liczyć na porady ze strony specjalistów od wizerunku.

Fryzjerzy zadbali o perfekcyjne fryzury, a wizażyści stworzyli Paniom bajeczne makijaże. Na koniec przyszedł czas na zmianę ubrań na najmodniejsze i długo wyczekiwany pokaz mody w wykonaniu seniorów. Przemiany jakie przeszli uczestnicy robią ogromne wrażenie. Widać, że wszyscy czują się znakomicie w nowych fryzurach i strojach.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter.com, Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij