×

Poszła na 2 randki, które zakończone fiaskiem. Po 3 miesiącach dostała wiadomość

TikTok to nie tylko skarbnica trików, wiedzy, ale również ciekawych historii, w tym również tych randkowych czy miłosnych. W niektóre z nich trudno uwierzyć. Jak się już zapewne domyślasz, ta właśnie taka jest. Niecodzienną historię przytoczył portal WP Kobieta. Pewna dziewczyna była na zaledwie dwóch randkach z mężczyzną. Mężczyzną, który odezwał się do niej ponownie dopiero po… trzech miesiącach. Nietypowa wiadomość po dwóch randkach, którą wówczas otrzymała, wprawiła ją w osłupienie. Chyba nie tylko ją…

Poszła z nim na dwie randki

Nieudane randki to scenariusz wręcz wpisany w życie osób, które od jakiegoś czasu próbują znaleźć swoje drugie połówki. Szczególne ryzyko pojawia się, kiedy spotykamy się z osobą, którą niedawno poznaliśmy w sieci. W końcu wiemy o niej tak naprawdę bardzo niewiele – to, co pisze nie zawsze musi być prawdą – i nigdy nie wiadomo, jak zachowa się w „realu”. Okazuje się jednak, że nie tylko same spotkania mogą mieć zaskakujący przebieg, ale również wydarzenia, które mają miejsce później. Tak było tym razem.

Nietypowa wiadomość po dwóch randkach

Niejaka Adele prowadzi swój profil na TikToku, gdzie można znaleźć ją pod nickiem adelenothesinger. To właśnie tam opowiedziała nietypową historię, która ją spotkała. Wydarzenia z jej życia przytoczył portal WP Kobieta.

Adele poszła we wrześniu na dwie randki. Ich przebieg wskazywał, że na tym znajomość się zakończy. Myliła się. Mężczyzna, z którym się spotkała, napisał do niej wiadomość… trzy miesiące później. Treść dosłownie zwaliła ją z nóg. Jako dowód, bo ciężko w to uwierzyć, pokazała swoim widzom wiadomość na nagraniu. Materiał obejrzało ponad 700 tys. internautów!

Dostała zaskakującą wiadomość od chłopaka, z którym widziała się dwa razy

Co takiego napisał mężczyzna?

Hej Adele, co słychać? Zrobiłem bilans swoich wydatków i zobaczyłem, że to ja płaciłem za nasze randki – w sumie wyszło około 110 euro. Możesz wysłać mi pieniądze na mojego paypala

– czytamy krótką wiadomość ze zrzutu ekranu wykonanego przez Adele.

@adelenothesinger♬ Tubarão Te Amo – DJ LK da Escócia & Tchakabum & Mc Ryan SP

Internauci z dociekliwością zaczęli dopytywać Adele, co mu odpisała. TikTokerka pokazała dalszą część korespondencji w kolejnym nagraniu. Zapytała, czy sobie żartuje. Odpowiedział, że jest absolutnie poważny i będąc z nią wydał dużo pieniędzy, po czym dodał, że na randkach nie powinna płacić tylko jedna strona. On sam był za dzieleniem rachunków na pół, do czego podobno został przyzwyczajony.

@adelenothesinger Replying to @Carla Gromotka ♬ original sound – &lt3

A Ty co myślisz o wiadomości mężczyzny? Nam nasuwa się jedynie pytanie, dlaczego nie powiedział o podzieleniu rachunków na pół na randkach?

Źródła: noizz.pl, www.tiktok.com

Może Cię zainteresować