×

Mama udawała martwą, żeby sprawdzić, jak zareaguje dziecko. „Samoobsługa”

„Pomysłowa” matka udawała martwą, żeby sprawdzić, w jaki sposób zachowa się jej dziecko. Ale takiej reakcji z pewnością się nie spodziewała. Wszystko zarejestrowała ukryta kamera!

Mama udawała martwą

Przy małym dziecku raczej trudno narzekać na nadmiar wolnego czasu. Ale fakt, że rodzice, głównie mamy, całe dnie spędzają w towarzystwie niemowlaka, z którym raczej nie da się prowadzić wciągających rozmów, sprawia, że i dorosłym przychodzą do głowy różne dziwne pomysły. Pewna tiktokerka postanowiła… poudawać martwą. Kobieta chciała sprawdzić, w jaki sposób zareaguje jej dziecko. Prawdopodobnie spodziewała się, że maluch choć trochę się przejmie. Ale takiej reakcji z pewnością się nie spodziewała…

Aimee Karime położyła się bezwiednie na łóżku, a następnie, ukrytą w rogu kamerką, zarejestrowała zachowanie dziecka. Maluch bawił się obok matki i próbował zwrócić na siebie jej uwagę. Gdy jego starania nie przynosiły rezultatów, a mama nadal leżała bez ruchu, szkrab, który najwyraźniej zrobił się głodny, postanowił, że… sam się „obsłuży”. Dzieciak odsłonił piersi mamy i niezwłocznie przystąpił do działania.

„Dzień samoobsługi”

Maluch przyssał się do piersi mamy, skupiając się na tym, by zaspokoić głód. Jeśli kobieta spodziewała się innej reakcji, musiała poczuć się rozczarowana. Ale w przypadku internautów, którzy obejrzeli krótkie nagranie, o rozczarowaniu nie może być mowy. To, co zobaczyli, mocno ich rozbawiło.

Jak nazwać ten obrazek? Ostatnia wieczerza.

To był chyba dzień samoobsługi

Pośpieszył się, żeby nie ostygło

– czytamy w komentarzach.

@aimeekarime #bebe #lactanciamaterna #baby #breastfeedingjourney #breastfeadingmomma #breastfeedingbaby ♬ sonido original – Aimee Karime

Wiele internautek stwierdziło też, że ich dziecko postąpiłoby dokładnie tak samo. Po krótkim filmikiem pojawiło się ponad 17 tys. komentarzy!

Choć wypowiedzi internautów są dość zabawne, mimo wszystko mamy nadzieję, że rodzice nie pójdą tym tropem i nie będą przeprowadzać podobnych eksperymentów.

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x