×

Weronika Rosati pod kroplówką! Nie radzi sobie z piętrzącymi się problemami

Weronika Rosati pod kroplówką! Fani aktorki poczuli się mocno zaniepokojeni, gdy obejrzeli wideo, na którym Weronika jest podłączona do kroplówki. Naturalnie, w obecnej sytuacji pierwszym skojarzeniem było to, że być może gwiazda zaraziła się koronawirusem. Rosati wyznała, co rzeczywiście jej dolega.

Weronika Rosati pod kroplówką

Weronika Rosati przeżywa ostatnio dość trudny czas. Problemy w jej życiu piętrzą się, a gwieździe coraz trudniej jest się z nimi uporać. Po tym jak Weronika Rosati rozstała się z partnerem, Robertem Śmigielskim, który stosował wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną, w jej życiu pojawiły się nowe trudności.

Batalia sądowa kosztowała ją sporo nerwów, a koniec walki o sprawiedliwość jest jeszcze bardzo daleki. Mieszkająca w Stanach Zjednoczonych aktorka bardzo obawiała się ostatnio o bezpieczeństwo swoje i córki. Protesty i zamieszki ludności afroamerykańskiej, wywołane śmiercią George’a Floyda sprawiły, że zaczęła rozważać powrót do Polski. Spakowała już nawet najbardziej potrzebne rzeczy i była gotowa, aby w dowolnej chwili opuścić dom.

Weronika Rosati opowiadała w mediach społecznościowych o tym, jak wygląda teraz jej rzeczywistość:

 Sytuacja w Los Angeles, gdzie mieszkam, jest bardzo napięta. Od paru dni wprowadzona jest godzina policyjna, obowiązuje od godz. 16 lub 18. Demonstrujący niestety jej nie respektują i pokojowy protest wieczorem i nocą każdego dnia zamienia się w agresywne zamieszki i wandalizm. Podpalane są budynki, sklepy, komisariaty, lokalne gangi plądrują sklepy, rabują samochody. Boję się o nas, bo nigdy nie wiadomo, czy nie zaczną okradać domów lub nie spowodują pożarów również w osiedlach mieszkaniowych.

Nic dziwnego, że długotrwały stres i przytłoczenie rozmaitymi problemami odbiły się na zdrowiu Rosati. Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym widać, że przebywa w swoim domu w Los Angeles i jest podłączona do kroplówki. Materiał skomentowała słowami:

Tak to jest kiedy ma się stres i organizm odmawia współpracy z wykończenia – boję się panicznie igieł, ale kroplówka okazała się niezbędna.

Weronika Rosati ma zakaz mówienia

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, Weronika Rosati otrzymała od sądu apelacyjnego w Warszawie zakaz wypowiadania się na temat stosowania przemocy przez jej byłego partnera podczas trwania postępowania. Decyzja sądu została wydana po tym, jak aktorka wyznała publicznie, że była ofiarą przemocy domowej i szczegółowo opowiedziała o tym, czego doświadczyła.

W uzasadnieniu sąd wyjaśnił, że tego typu wypowiedzi wpływają w negatywny sposób na życie osobiste i zawodowe ortopedy. Weronika Rosati powstrzymała się od bezpośredniego skomentowania szokującego postanowienia sądu, jednak na Instagramie opublikowała fragment wypowiedzi Rzecznika Praw Obywatelskich mówiący o tym, że bardzo istotne jest:

Podejmowanie działań w celu zapobiegania wszelkim formom przemocy poprzez podnoszenie świadomości w celu lepszego rozumienia przez społeczeństwo różnych przejawów przemocy.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Twitter, Imgur

Może Cię zainteresować

zamknij