×

Stan Putina się pogarsza? Rosyjski dyktator miał wyraźne problemy z mówieniem

Stan Putina się pogarsza? Podczas spotkania z Siergiejem Czemiezowem, rosyjskim oligarchą, Putin zachowywał się tak, jakby źle się czuł. Bełkotał i wyglądał, jakby miał problemy ze skupieniem się na tym, co mówi rozmówca. To kolejny już taki przypadek.

Dziwne zachowanie prezydenta Rosji

Do sieci regularnie trafiają nagrania, które mają być dowodem na to, że Putin jest poważnie chory. W poniedziałek rosyjski przywódca odbył indywidualne spotkania z przedstawicielami krajów, należących do Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym. Podczas spotkania z prezydentem Tadżykistanu, Putin miał problemy z zapanowaniem nad swoim ciałem. Zataczał kręgi lewą stopą, wykręcając całą nogę. Emomali Rahmon zauważył dziwne ruchy prezydenta Rosji i wyglądał na nieco zakłopotanego całą sytuacją. Po chwili odwrócił wzrok. Putin w pewnym momencie zmienił pozycję, ale wciąż nerwowo poruszał nogami.

Według włoskiego dziennika „La Stampa”, po spotkaniu z prezydentem Tadżykistanu, Putin przeszedł poważną operację z powodu nowotworu. Czy tym doniesieniom można wierzyć?

Jeśli chodzi o stan zdrowia prezydenta Rosji, dociera do nas wiele sprzecznych informacji. Warto podchodzić do nich z ostrożnością.

Stan Putina się pogarsza?

Teraz „Mirror” rozpisuje się na temat kolejnego nagrania, na którym zarejestrowano podejrzane zachowanie Władimira Putina. Wideo wyemitowano w rosyjskiej telewizji w środę, 18 maja. Tym razem rosyjski przywódca spotkał się z Siergiejem Czemiezowem. To rosyjski oligarcha i szef konglomeratu obronnego Rostec. Niegdyś Putin i Czemiezow razem należeli do KGB.

Dawni koledzy z KGB podczas spotkania siedzieli naprzeciwko siebie. Putin wyglądał tak, jakby miał problemy ze skupieniem się na rozmówcy. Sprawiał wrażenie rozkojarzonego. Nerwowo zaciskał szczękę, miał też wyraźne problemy z mówieniem.

To nagranie znów podsyciło plotki na temat stanu zdrowia rosyjskiego przywódcy.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij