×

Lech Wałęsa ostro do Kaczyńskiego! Chce go wywieźć na taczkach „do miejsca właściwego”

Lech Wałęsa jako wysłannik społeczeństwa, chce sprzeciwić się polityce prowadzonej przez Jarosława Kaczyńskiego. Naród staje za nim murem. Sytuacja robi się coraz bardziej zaostrzona. Wałęsa konta Kaczyński – kto wygra te słowne potyczki?

Wałęsa konta Kaczyński

Lech Wałęsa nie może już dłużej patrzeć na to, jak prowadzona jest polityka w naszym kraju. Jako głos narodu postanowił przeciwstawić się Jarosławowi Kaczyńskiemu. Póki co… w mediach społecznościowych.

Na swoim profilu na Facebooku zapowiedział, co zamierza zrobić:

Proszony jestem, by przeciwdziałać niszczeniu dorobku Ojczyzny. W związku z tym zamierzam w sposób pokojowy stoczyć ten bój. 1. Jeśli do wyborów prezydenckich nie powstrzymamy tej ekipy w niszczeniu Polski. 2. Jeśli z naruszeniem zasad przedłużą działalność prezydenta, to w pierwszy czwartek po wyborach z taczkami jadę po Kaczyńskiego, by go przewieść do miejsca właściwego, albo On mnie, albo ja jego. Dalsze uściślenia podam w tym miejscu. L.Wałęsa

Głosy poparcia dla Wałęsy

Wiemy już, kiedy będą wybory prezydenckie 2020. Oficjalna data została ogłoszona.

Lech Wałęsa zachęca, żeby przeciwstawić się polityce PiS-u i nie głosować na ich przedstawiciela – Andrzeja Dudę. Według niego tak naprawdę w państwie rządzi Jarosław Kaczyński, a inni politycy tej partii, to tylko jego marionetki.

Pod postem Lecha Wałęsy pojawiło się mnóstwo komentarzy pełnych wsparcia:

Wszystko w naszych rękach. Więc myślę, że trzeba zebrać siły, bo jeśli wygra Andrzej Duda, czekają nas naprawdę bardzo trudne czasy. Jacy ludzie nami rządzą, widać codziennie i serce boli patrzeć.

MY NARÓD,RAZEM Z PANEM PANIE PREZYDENCIE?,NIE INACZEJ!!!…???

 Skladam wyrazy szacunku Panie Prezydencie. I tak to wszystko sie rozstrzygnie na ulicy i jeszcze raz trzeba bedzie bronic ten kraj przed zdrajcami.

Czy Wałęsa znowu poprowadzi obywateli do walki z systemem?

Źródła: www.polsatnews.pl, www.facebook.com, wiadomosci.dziennik.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować