×

Przyznała, że była uzależniona od McDonalda. Na diecie schudła 51kg. Wygląda niesamowicie!

Talicia Lees postanowiła zmienić swoje życie, kiedy jej waga pokazała 137 kilogramów, a ubrania były w rozmiarze XXL. Jak sama przyznaje, była uzależniona od McDonalda.

Uzależniona od McDonalda

Była otyła i uzależniona od jedzenia na wynos. Jadła w McDonaldzie dwa razy dziennie. Wyznaje, że była zbyt duża, by zmieścić się do wagonika w wesołym miasteczku i nie pozwolono jej do niego wsiąść. To był moment w którym postanowiła zmienić swoje życie. Od tego czasu zrzuciła 51 kg. Jak przyznaje:

McDonald’s był moim ulubionym miejscem. Kiedy jadłam to czułam, jakby mój żołądek był bezdenną jamą

Niedawno inna Australijka schudła 76 kilogramów!

Jadła tam dwa razy dziennie

Jej standardowe śniadanie składało się z dwóch McMuffinów z kiełbasą i jajkiem, czterech ziemniaków z cebulą i dużego soku pomarańczowego. Na obiad jadła dużego podwójnego Big Mac’a z dużymi frytkami i dużą colą, 10 nugetsami i dodatkowymi średnimi frytkami.

Czas na zmiany

Po tym, jak lekarz zalecił jej stosowanie diety ketogenicznej waga zaczęła spadać. Jej posiłki koncentrowały się na wysokotłuszczowych, wysokobiałkowych i niskowęglowodanowych posiłkach.

W połączeniu z regularnym treningiem siłowym Talicia zdołała stracić niewiarygodną ilość kilogramów, bo aż 51. Obecnie nosi ubraniao 4 rozmiary mniejsze. Czuje się zdrowsza i bardziej pewna siebie. Teraz Talicia inspiruje innych i przyznaje, że do McDonalda już nie zagląda:

Teraz czuję się o wiele lepiej, odkąd poszłam na keto i nie pamiętam, kiedy ostatni raz jadłam coś z sieci fast food

Co sądzicie o tej metamorfozie?

 

Źródła: www.fakt.pl, www.popularne.pl, 7news.com.au
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij