×

Udusiła męża pośladkami. 100-kilogramowa kobieta nie miała litości dla pijaka

Udusiła męża pośladkami, ponieważ… był pijany. Ważąca ponad 100 kg kobieta siedziała na jego głowie, pomimo tego, że ten skarżył się, że nie może złapać oddechu. Rodzinna kłótnia zakończyła się śmiercią mężczyzny. 45-latce postawiono zarzut zabójstwa.

Udusiła męża pośladkami

O tym, że otyłość zabija wie każdy, ale mało kto mógłby sobie wyobrazić, że ważące 100 kg ciało może być przyczyną tak wielkiej tragedii. Historia Aidara i Tatiany z Nowokuźniecka jest tak nieprawdopodobna, że aż trudno uwierzyć, że miała miejsce naprawdę. Zagraniczne źródła nie pozostawiają jednak cienia wątpliwości, że te zdarzenia miały miejsce. 45-letnia Tatiana podczas jednej z kłótni z mężem dosłownie straciła panowanie nad sobą.

Sprzeczka przebiegała bardzo ostro, ponieważ oboje byli pod wpływem alkoholu. Nic nie zapowiadało, aby para zamierzała dojść do porozumienia. W pewnym momencie kobieta zdecydowała, że musi obezwładnić męża. W tym celu przewróciła Aidara na plecy, a jego twarz z całej siły przycisnęła do materaca. Następnie usiadła na jego głowie i szyi, uniemożliwiając mu jakikolwiek ruch.

Ważąca ponad 100 kilogramów Tatiana całkowicie unieruchomiła męża. Aidar nie miał najmniejszych szans, aby przeciwstawić się potężnej masie. Widząc dantejskie sceny, które rozgrywają się w domu, córka pijanego małżeństwa zorientowała się, że dzieje się coś złego. Postanowiła działać.

udusiła męża pośladkami
Facebook
udusiła męża pośladkami 5
Facebook

Pomoc nadeszła za późno

Dziewczyna udała się do sąsiada, prosząc aby pomógł jej rozdzielić rodziców. Mężczyzna odmówił jednak udzielenia wsparcia, ponieważ uważał, że sytuacja jest niepoważna. Nie chciał angażować się w cudzy konflikt. Gdy córka wróciła do domu, widziała jak Aidar błaga żonę, aby się nad nim zlitowała. Ta jednak, nie zamierzała dać za wygraną. W dalszym ciągu siedziała na jego głowie. W końcu siła nacisku pośladków Tatiany zrobiła swoje. Mężczyzna stracił przytomność i zmarł.

Gdy Tatiana zorientowała się, że jej mąż się nie rusza było już za późno. 45-latka przystąpiła do potrząsania jego ciałem, licząc na to, że tylko zemdlał. Głośno krzyczała prosząc, aby się obudził.

Przeprowadzona później sekcja zwłok wykazała, że bezpośrednią przyczyną śmierci Aidara była niewydolność oddechowa. Wszystko wskazuje na to, że wielki ciężar pośladków jego żony spowodował zablokowanie aparatu oddechowego.

udusiła męża pośladkami 3
Facebook

Odpowie za zabójstwo

W związku z popełnionym czynem Tatiana stanęła przed sądem. W czasie procesu usprawiedliwiała się, że jej działanie było próbą uspokojenia męża. Kobieta tłumaczyła, że zarówno ona jak i jej mąż byli bardzo pijani. Początkowo postawiono jej zarzut nieudzielenia pomocy. Później jednak sąd zmienił go na zabójstwo.

Facebook

Otyłość prowadzi nie tylko do groźnych chorób układu krążenia oraz ruchu, ale także oddziałuje na inne obszary życia. Ze względu na nadwagę nawet uprawianie seksu może być niemożliwe.

Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij