×

Młoda mama zmarła podczas karmienia córeczki. Chwilę później doszło do kolejnej tragedii

Trudno w to uwierzyć ale ta historia wydarzyła się naprawdę. W północnej Argentynie doszło do rodzinnej tragedii. Młoda mama trójki dzieci zmarła podczas karmienia piersią. To niestety nie koniec tragicznych wydarzeń. Zwłoki kobiety udusiły jej malutką córeczkę. Jak doszło do tego makabrycznego zdarzenia?

Zmarła podczas karmienia piersią

Wypadki z udziałem dzieci to często poruszany temat w mediach. Jednak ta historia poruszyła nas wyjątkowo. Tragedia, która dotknęła tę rodzinę, miała miejsce w argentyńskim mieście Corrientes w północnej części kraju. To był zwykły dzień, jednak dla tej kobiety skończył się tragicznie.

30-letnia Marianna zmarła podczas karmienia piersią. W dodatku przygnieciona ciężarem matki 3-miesięczna córeczka udusiła się. W tym dniu Gabriel, mąż Marianny kilkukrotnie próbował dodzwonić się do domu. Po jakimś czasie jego 3-letni syn odebrał telefon i powiedział ojcu, że „mama jeszcze śpi”. Zaniepokojony mężczyzna szybko udał się do domu.

Facebook

Facebook

Pod jej ciałem były zwłoki jej malutkiej córeczki

Po otwarciu drzwi jego oczom pojawił się przerażający widok. Jego ukochana małżonka nie żyła, a pod jej ciałem znajdowała się córeczka, która również nie dawała znaków życia. Na miejscu błyskawicznie pojawiły się służby ratunkowe, niestety ratownicy stwierdzili zgon zarówno Gabrieli jak i jej 3-miesięcznej córeczki.

Według doniesień lokalnej prasy, policja nie wykryła na miejscu zdarzenia niczego podejrzanego. Wstępne wyniki sekcji zwłok 30-letniej kobiety wykazały, że do jej śmierci doszło z przyczyn naturalnych.

Okazało się, że 30-latka cierpiała na bardzo wysokie ciśnienie krwi, co mogło doprowadzić do udaru lub zawału. Niestety, 3-letni synek był za mały, aby stwierdzić, że z mamą dzieje się coś niepokojącego. Bezwładne ciało kobiety było przyczyną uduszenia maleństwa.

Nadal trwa śledztwo w sprawie nieszczęśliwego wypadku.

Źródła: parenting.pl
Fotografie: Pexels (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować