×

Turystka zgwałcona na Majorce przez dwóch mężczyzn. To nastolatkowie!

Turystka zgwałcona na Majorce przez dwóch młodych, niespełna 20-letnich mężczyzn. Nastolatkowie wdarli się w nocy do pokoju hotelowego kobiety, a następnie wielokrotnie są wykorzystali. Pokrzywdzona nie była w stanie się bronić, bo – jak przyznała funkcjonariuszom – była w szoku.

Turystka zgwałcona na Majorce

To miał być dla niej wspaniały czas na Majorce. Czas, który w jednej chwili zmienił się w koszmar. Z pewnością zapamięta go do końca swoich dni. Do zdarzenia doszło w nocy z 21 na 22 czerwca w hotelu Cala Rajada na Balearach. Do pokoju hotelowego śpiącej wówczas turystki wkradło się dwóch mężczyzn w wielu 17. i 18. lat. Jak podaje portal mirror.co.uk, napastnicy mieli ją wielokrotnie zgwałcić.

turystka zgwałcona na Majorce
Flickr

Następnego ranka w towarzystwie najbliższej rodziny młoda kobieta zgłosiła gwałt hiszpańskiej straży obywatelskiej. Co więcej, złożyła również zeznania na policji. Przyznała, że była w szoku, dlatego nie była w stanie bronić się przed gwałcicielami. Pozostałe ustalenia, które pozostają tajne, zostały przekazane do prokuratury.

Po wszystkim kobieta trafiła do szpitala, gdzie przeszła badania lekarskie.

Turystka zgwałcona na Majorce
Flickr

Domniemani sprawcy zostali aresztowani. Jeden z nich jest nieletni

Na podstawie zeznań i raportu medycznego służby aresztowały domniemanych gwałcicieli. To dwaj młodzi mężczyźni z Niemiec w wieku zaledwie 17. i 18. lat. 18-latek usłyszał już zarzut gwałtu, a 17-latek zarzut napaści seksualnej. Sprawa młodszego została przekazana prokuraturze ds. nieletnich.

Gwałt na zatłoczonej plaży! Mimo że wypoczywających nad wodą było wielu, nikt nie zauważył, że 15-latka była wykorzystywana.

Źródła: wydarzenia.interia.pl
Fotografie: Flickr (miniatura wpisu), www.flickr.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij