×

69-letni ojciec podciął gardło córce, a potem sobie. Nowe fakty!

Szokujący atak na Podkarpaciu, w miejscowości Lubaczów. 69-letni ojciec podciął gardło córce, a później próbował popełnić samobójstwo. Oboje trafili do szpitala. Na jaw wychodzą nowe fakty w tej szokującej sprawie.

69-letni ojciec podciął gardło córce

Do wstrząsającego ataku doszło w poniedziałek 14 listopada przed południem, na placu przed Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Lubaczowie. 69-letni mężczyzna chwycił za nóż, a potem poderżnął gardło 38-letniej córce. Następnie zrobił to samo sobie.

69-latek zaatakował córkę na oczach swojej żony i matki ofiary. Zarówno napastnik, jak i zaatakowana 38-latka, trafili do szpitala. Jak wynika z informacji przekazanych przez prok. Martę Pętkowską – rzeczniczkę Prokuratury Okręgowej w Przemyślu, stan mężczyzny jest poważniejszy. 69-latek przeszedł operację w szpitalu w Lubaczowie, ale został już wybudzony ze śpiączki i prawdopodobne zostanie przesłuchany dzisiaj lub jutro.

69-letni ojciec podciął gardło córce

Miał przy sobie trzy noże

Z najnowszych doniesień wynika, że mężczyzna leczył się psychiatrycznie. W dniu, w którym zaatakował córkę, miał przy sobie trzy noże.

Zabezpieczone zostały dwa noże, w tym jeden ze śladami krwi. A także trzeci w samochodzie mężczyzny

– przekazała prokurator Marta Pętkowska.

Jak dowiedział się reporter RMF FM, 38-latka od dłuższego czasu mieszkała w Anglii. Kobieta przyjechała do domu w Nowym Dzikowie, żeby załatwić sprawy majątkowe – chodziło o odwołanie darowizny nieruchomości, którą dostała od ojca kilkanaście lat temu. Po wyjściu z budynku ARiMR, między 38-latką i jej ojcem doszło do ostrej kłótni.

Mieszkaniec Starego Dzikowa wraz z córką załatwiał sprawy w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Lubaczowie. Żądał zwrotu ziemi, którą dał wcześniej córce. Ojciec jest pełnomocnikiem tej nieruchomości. Kiedy wyszli z budynku, doszło pomiędzy nimi do awantury. Mężczyzna przeciął szyję córce, a następnie sobie

– powiedziała prok. Pętkowska.

W tej sprawie toczą się dwa śledztwa: jedno dotyczy usiłowania zabójstwa, a drugie próby samobójczej.

Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować