×

Rozwścieczony pies biegł wprost na 6-latka. Wtedy u boku chłopca pojawił się przyjaciel

Mrożące krew w żyłach sceny miały miejsce na jednej z prywatnych posesji, gdzie rozwścieczony pies zaatakował 6-latka. W obronie chłopca stanął… inny zwierzak, dokładniej owczarek niemiecki. Zachowanie bohaterskiego czworonoga poruszyło świat. „Ten pies jest niesamowity…” – piszą internauci, którzy obejrzeli nagranie z miejsca zdarzenia zarejestrowane przez przydomowy monitoring.

Rozwścieczony pies zaatakował 6-latka

Dramatyczne sceny rozegrały się na terenie jednej z prywatnych posesji na Florydzie. 6-letni chłopczyk wyszedł na przydomowe podwórku, aby pobawić się z psiakiem, owczarkiem niemieckim o imieniu Tank (czołg – ang.). Zaledwie po kilkunastu sekundach zabawy, mile spędzany czas przerwał rozwścieczony pies sąsiada, który zaczął gnać w stronę dziecka. Co prawda właściciel czworonoga usiłował go zatrzymać, ale bezskutecznie.

Archiwum prywatne

Archiwum prywatne

6-latek może mówić o prawdziwym szczęściu w nieszczęściu. Tym szczęściem, a zarazem bohaterem okazał być Tank. Owczarek niemiecki w porę zauważył zagrożenie i zaczął bronić chłopca przed „nieproszonym gościem”.

Bohaterski czyn owczarka niemieckiego został zarejestrowany na nagraniu zarejestrowanym przez przydomową kamerę. Jak można zobaczyć w materiale, do obrony dziecka szybko włączył się również drugi pies należący do rodziny 6-latka. Nie mniej Tank miał wszystko pod kontrolą. Ostatecznie właściciel rozwścieczonego czworonoga odciągnął psa.

Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby nie bohaterska postawa zwierzaka. Po całym zdarzeniu 6-letni chłopiec rzucił się w ramiona mamy. Najwyraźniej doskonale rozumiał, w jak poważnej i niebezpiecznej sytuacji się znalazł.

Internauci rozpływają się nad zachowaniem owczarka niemieckiego

Rodzina opublikowała nagranie z bohaterskiej postawy owczarka niemieckiego w sieci. Materiał błyskawicznie obiegł media zyskując dużą popularność i masę komentarzy. Internauci wręcz rozpływają się nad zachowaniem i postawą Tanka.

Ten pies jest niesamowity i całe szczęście, że dziecku nic się nie stało. Dla matki musiało to być straszne

– napisała jedna z osób.

Jedno nie podlega dyskusji: taki psiak to Skarb!

Źródła: www.fakt.pl

Może Cię zainteresować