×

Zrobiła córce niespodziankę. W samochodzie czekał szczeniaczek. Co za reakcja!

Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym i najwierniejszym przyjacielem człowieka. Dziecko, które wychowuje się z psem, uczy się wrażliwości, opiekuńczości i odpowiedzialności. Tym razem mama zrobiła córce niespodziankę i na tylnym siedzeniu w samochodzie postawiła otwarty transporterek. Gdy dziewczynka podeszła bliżej i zobaczyła, że w transporterku znajduje się nowy, czworonożny członek rodziny, z oczu dziecka popłynęły łzy.

Mama zrobiła córce niespodziankę

Na profilu na TikToku @katiesueann mama pojawiło się krótkie nagranie, które poruszyło internautów. Mama postanowiła spełnić marzenie córki. Cierpliwie realizowała swój plan, dbając o to, by zrobić dziecku prawdziwą niespodziankę. Cierpliwość popłaciła!

Na prośbę mamy dziewczynka podeszła do samochodu i zajrzała na tylne siedzenie. Właśnie tam znajdował się otwarty transporterek, a w nim… śliczny, uroczy szczeniaczek. Dziewczynka oniemiała, gdy zobaczyła, co jest zawartością pudełka. Na twarzy dziecka widać było całą paletę emocji: zaskoczenie mieszało się ze wzruszeniem i ogromnym szczęściem. Po chwili po policzkach dziewczynki spłynęły łzy.

Poruszające powitanie

Piesek beztrosko ziewał i chyba nie do końca rozumiał, co się właściwie dzieje. Pierwsze spotkanie dziewczynki i uroczego szczeniaczka, zarejestrowane na krótkim nagraniu, poruszyło internautów.

@katiesueann ❤️❤️❤️ #surprise #puppy #bestdayever ♬ original sound – Katie SueAnn

Cudowne, aż się popłakałam

Płaczę ze szczęścia razem z wami

Cudownie patrzeć na szczęście dziecka

Popłakała się jak go dostała! Wygląda na to, że ten piesek będzie szczęśliwy i zadbany. Cieszę się

To najczystsza, bezwarunkowa miłość, jaka może istnieć. Kochaj go mocno i nigdy o nim nie zapominaj

— czytamy w komentarzach na TikToku.

Mamy nadzieję, że to początek pięknej, wieloletniej przyjaźni!

Choć ta scena faktycznie może wzruszać, pamiętajmy, że takie niespodzianki niestety nie zawsze kończą się happy endem. Decyzję o zakupie czy adopcji psa (czy też jakiegokolwiek zwierzątka), zawsze należy dokładnie przemyśleć. Na pewno nie można jej podejmować pod pływem impulsu, np., z braku innych pomysłów na świąteczny prezent. Zwierzę to nie tylko miłość i radość, ale też obowiązki i ogromna odpowiedzialność. Świadomy rodzic powinien o tym pamiętać.

Źródła: www.tiktok.com
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij