×

Krokodyl porwał 8-latka. Zrobił to na oczach rodziców chłopca

Krokodyl porwał 8-latka, wciągnął go na głęboką wodę, a potem zabił. Koszmar rozegrał się na oczach przerażonych rodziców chłopca. Nadal nie odnaleziono resztek ciała…

Krokodyl porwał 8-latka

8-latek bawił się w rzece Matina w Limón na Kostaryce, niedaleko swojego domu. Chłopiec chlapał się w płytkiej wodzie, wydawało się więc, że jest bezpieczny. I pewnie tak sądzili rodzice małego Julia. Niestety, sprawy w mgnieniu oka przybrały nieoczekiwany, dramatyczny obrót.

W pewnym momencie krokodyl wyłonił się z wody i przystąpił do ataku. Rodzice 8-latka bezradnie przyglądali się, jak potwór porywa ich dziecko i wciąga je na głęboką wodę. To trwało zaledwie kilka sekund, ale dla rodziców Julia to były najgorsze sekundy w życiu. Ich ukochany syn zginął w męczarniach. Rodzice przyglądali się cierpieniu chłopca, ale nie mogli nic zrobić. Gad zabił małego Julia na ich oczach.

Nadal szukają ciała

W związku z tym, że po brutalnym ataku krokodyla padał ulewny deszcz, służby nadal szukają resztek ciała. Niewykluczone, że gad zabrał ciało dziecka do jednej z pobliskich nor lub jaskiń. Z każdym dniem maleją szanse na odnalezienie Julia.

Państwo Fernández Flores – rodzice zabitego chłopca, są w strasznym stanie. Mają jeszcze czwórkę dzieci w wieku od 3 do 16 lat, dlatego muszą być silni…  Ponieważ do tragedii doszło nieopodal domu, w którym mieszka rodzina, rodzice Julia planują wyprowadzkę. Chcą opuścić Kostarykę i wyprowadzić się do Nikaragui.

Dalsze życie w Matinie jest niemożliwe, ponieważ w każdym kącie domu znajdujemy coś, co przypomina nam Julito, co sprawia nam wiele bólu. Nie możemy tu być, ponieważ za każdym razem wspominamy, jak miło było mieć go tutaj z nami. To jest dla nas bardzo trudne

— mówi pani Fernández Flores, cytowana przez „Fakt”. Kobieta obawia się, że atak krokodyla może się powtórzyć.

Spotkanie z krokodylem zazwyczaj kończy się tragicznie. Tak samo było w Indonezji w 2021 r., gdzie gad pożarł 8-letnią dziewczynkę, która bawiła się z rówieśnikami nad rzeką w Dżakarcie. Wcześniej w tym miejscu kilkukrotnie doszło do podobnej sytuacji.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: pixabay.com

Może Cię zainteresować