×

Po raz pierwszy dali córeczce słodycze. Reakcja dziecka rozbawiła internautów

Gdyby ktoś chciał znaleźć odpowiedni podkład muzyczny do tego nagrania, piosenka Golec uOrkiestra „Gdy widzę słodycze to kwiczę” byłaby wręcz idealnym wyborem. Rodzice po raz pierwszy dali córeczce słodycze. W dniu swoich pierwszych urodzin dziewczynka dostała ładną, kolorową babeczkę. Jak zareagowała?

Po raz pierwszy dali córeczce słodycze

Trudno znaleźć osobę, która nie kocha słodyczy. Niektórzy dorośli rezygnują z nich z rozsądku, dla zdrowia i szczupłej sylwetki. Próbują również wychować dzieci tak, by zamiast słodyczy zajadały się owocami i warzywami. Czasem ta trudna sztuka się udaje, ale nie oszukujmy się – małe dzieci zazwyczaj mają ogromną słabość do słodyczy. W dodatku jest to słabość, z której właściwie nigdy się nie wyrasta.

Chociaż niektórzy rodzice dwoją się i troją, żeby powstrzymać dzieci przed spożywaniem nadmiaru cukru, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał sprawić dziecku przyjemność, wręczając mu np. lizaka, cukierka lub czekoladki. Może to być rozpieszczająca wnuki babcia albo kolega ze szkolnej ławki. Tak czy siak, „zagrożenia” trudno uniknąć.

Niestety nie da się ukryć, że akurat w tym przypadku zagrożenie jest również wyjątkowo smaczne, co dodatkowo komplikuje sprawę. Na TikToku pojawiło się zabawne nagranie, na którym widzimy roczną dziewczynkę, która po raz pierwszy spróbowała słodyczy.

Dziewczynka dostała babeczkę. Najpierw sądziła, że to zabawka. Zaczęła ją ugniatać i obracać w dłoniach. W pewnym momencie mama odłamała kawałek ciastka i wsunęła go dziecku do ust. No i się zaczęło.

Reakcja dziecka rozbawiła internautów

Najpierw dziewczynka dość nieśmiało zabierała się do jedzenia babeczki. Jednak po krótkim namyśle chwyciła ciastko i wzięła wielkiego gryza. Ten, kto upiekł babeczkę, mógłby wykorzystać to nagranie jako reklamę. Trudno o bardziej autentyczną reakcję!

@melissa_barrett15 We waited until my daughter’s first birthday to give her sugar…#babies #babytoks #babyviralvideos #funnystory #funnyvideos #funnyvideos? #comedyvideo #babiesdothedarndestthings #momtok #cupcake #birthday #viralvideo #viraltiktok #fyp #fypシ #fypシ゚viral ♬ World’s Smallest Violin – AJR

Patrząc na filmik można dojść do wniosku, że prezent był niezwykle trafiony, a mała solenizantka była nim zachwycona.

Nagranie obejrzało już ponad 15 mln osób.

I to właśnie pokazuje jak bardzo cukier uzależnia… Od pierwszego wejrzenia/zjedzenia

Mój syn zareagował dokładnie tak samo. Włożył całą głowę w tort. Dzieciak oszalał

Można było fizycznie zaobserwować wszystkie etapy. Zdezorientowanie, potem ciekawość, zastanowienie, zdumienie i uzależnienie

Jak poczęstowałam siostrę czekoladą, dosłownie oszalała

– czytamy w komentarzach.

Źródła: www.tiktok.com
Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), www.tiktok.com

Może Cię zainteresować