×

Kobieta zepchnęła 3-latkę na tory kolejowe. Wszystko widziała matka dziecka

Jakim człowiekiem trzeba być, żeby zrobić coś tak okrutnego?! Obca kobieta zepchnęła 3-latkę na tory kolejowe. Wszystkiemu przyglądała się zupełnie bezradna matka dziecka i inni pasażerowie. Do sieci trafiło nagranie z miejsca zdarzenia. Patrzymy na nim z przerażeniem.

Reklama

Kobieta zepchnęła 3-latkę na tory kolejowe

Do wstrząsającego zdarzenia doszło w środę 28 grudnia na dworcu kolejowym w Portland w północno-zachodniej części stanu Oregon w USA. Na nagraniu, które zarejestrowała miejscowa kamera monitoringu, widzimy coś, co nie mieści się w głowie człowieka o zdrowych zmysłach. Jedna z kobiet momentalnie podnosi się z ławki i popycha stojącą przed nią 3-letnią dziewczynkę wprost na tory kolejowe. Wszystko to dzieje się na oczach matki dziecka i innych pasażerów.

Świadkowie zdarzenia niemal natychmiast wciągnęli dziewczynkę na peron. Na szczęście w momencie upadku 3-latki nie jechał żaden pociąg.

Reklama

Dziecko wylądowało twarzą na metalowej szynie i skalnym podłożu, zanim zostało szybko uratowane z torów kolejowych

– powiedział New York Post prokurator okręgowy hrabstwa Multnomah Multnomah Mike Schmidt.

3-latka z obrażeniami głowy trafiła do pobliskiego szpitala.

32-latka została zatrzymana

„Daily Mail” podaje, że dziewczynkę zepchnęła 32-letnia bezdomna, Branna Lace. Policja zatrzymała już kobietę. Ta Usłyszała zarzuty napaści, spowodowania lekkomyślnego zagrożenia i zakłócania działalności transportu publicznego. Co więcej, prokuratura złożyła już wniosek o tymczasowy areszt dla 32-latki, czemu przeciwny jest adwokat kobiety.

Reklama

Na prośbę podejrzanej nie proszę w tej chwili o jej zwolnienie, ale sprzeciwiam się państwowemu wnioskowi o tymczasowe aresztowanie

– powiedział prawnik reprezentujący 32-letnią kobietę.

Kobieta, która popchnęła 3-latkę, prawdopodobnie nie znała dziewczynki i jej matki.

Reklama

Portland od jakiegoś czasu mierzy się z bardzo dużym kryzysem bezdomności, która wyraźne wymyka się spod kontroli. Zagraniczne media dodają, że sytuacje taka jak ta jest tego przykładem.

Źródła: nypost.com, www.dailymail.co.uk
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), twitter.com

Może Cię zainteresować