×

Obcy mężczyzna na ulicy złapał ją za pupę. Chwilę później gorzko tego pożałował

Wiele zachowań mężczyzn irytuje kobiety, zwykle jednak panie przymykają na to oko. Oczywiście sytuacja działa także w drugą stronę, a pewnych zachowań nie jest w stanie tolerować nikt.

Amerykanka w Irlandii

Laenna Carr to zawodowa kulturystka z USA. Podczas wizyty w Irlandii spotkała ją bardzo nieprzyjemna sytuacja. Jednak to reakcja kobiety stała się prawdziwym hitem w sieci. Laenna dała nauczkę wulgarnemu mężczyźnie.

Śmiały Irlandczyk

Tego dnia Laenna spieszyła się na autobus. Przemierzając ulice Dublina nagle poczuła, że ktoś chwycił ją za pupę. Zdumiona kulturystka stanęła jak wryta, a z całej sytuacji wywiązała się dyskusja, która zbulwersowała ją jeszcze bardziej.

Skok adrenaliny

Kiedy Irlandczyk zorientował się, ze Laenna to Amerykanka, wybuchnął histerycznym śmiechem. Stwierdził także, że na pewno jej się spodobało to, że złapał ją za pupę. Dla kulturystki było to przekroczenie granic, stąd jej natychmiastowa reakcja.

Nauczka

Godziny spędzone na podnoszeniu ciężarów opłaciły się. Lubieżny Irlandczyk otrzymał cios prosto w twarz i z pewnością nie było mu już do śmiechu. Po wszystkim Laenna poszła na autobus, zostawiając zboczeńca na ulicy.

Reakcja

Całą sytuacją kulturystka podzieliła się na Twitterze. Dołączyła także zdjęcia obitych kostek. Laenna wyjaśniła, że nie jest agresywna, ale takie sytuacje sprawiają, że gotuje się w niej krew. Post cieszy się sporą popularnością, a większość komentarzy to głosy wsparcia i aplauz za daną mężczyźnie nauczkę.

Większość zgodzi się ze stanowiskiem Leanny. Szczególnie, że kobieta dała zboczeńcowi szansę na wyjaśnienia i przeprosiny, tylko że on jej nie wykorzystał

Zdjęcie główne ma charakter poglądowy

Może Cię zainteresować