×

Pies po przejściach ratuje 17-miesięczne dziecko przed śmiercią. Zaczął wyć jakby ktoś go ranił nożem

Na świecie nie brakuje zwierząt, które doświadczyły wiele złego. Trudne warunki życia i przemoc na zawsze odmieniły ich losy. Na szczęście nie brakuje również osób, które niosą pomoc pokrzywdzonym zwierzakom. Tak, jak pewna rodzina z Australii, która przygarnęła dobermana wabiącego się Khan. W ten sposób ludzie o dobrych sercach chcieli pokazać niewinnej istocie czym jest prawdziwa miłość.

Jednak podczas czwartego dnia w nowym domu, wszystko zmieniło się kiedy Catherine, mama 17-miesięcznej Charlotte zauważyła, że nowy pupil zachowuje się bardzo dziwnie. Nagle zwierzę zaczęło popychać dziecko w głąb podwórka i zanim kobieta zdążyła zareagować, jej dziecko znalazło się w powietrzu.

W pierwszej chwili Catherine musiała być przerażona. Cała sytuacja zrobiła się jeszcze bardziej dziwna, kiedy Khan zaczął wyć, tak jakby ktoś ranił go nożem. To, co zauważyła następnie matka jest szokujące…

Istnieje stereotyp, że dobermany to agresywne psy, dlatego też bardzo trudno znaleźć im kochające rodziny. Wiele osób uważa, ze zwierzaki te przypominają niebezpieczne drapieżniki, którym nie można zaufać.

A przecież nie jest tak, że istnieją „złe” rasy. Wszystko zależy od ich właścicieli, którzy wychowują zwierzaki w określony sposób.

Catherine i jej urocza 17-miesięczna córeczka Charlotte, pomimo krzywdzących stereotypów, postanowiły pomóc dobermanowi w potrzebie. Rodzina przyjęła Khan’a wierząc, że każda istota zasługuje na miłość i szczęście.

Pierwsze dni spędzone z nową rodziną były idealne. Ale czwartego dnia, kiedy mała Charlotte bawiła się z nowym pupilem, jej mama nagle zauważyła, coś dziwnego. Khan był bardziej agresywny niż kiedykolwiek widziała.

Zanim kobieta zdążyła zareagować, Khan chwycił Charlotte za jej pieluszkę i rzucił dzieckiem przez podwórko. Zaraz potem przerażona mama usłyszała straszny skowyt psa.

Khan został ukąszony w łapę przez jadowitego węża, który próbował zaatakować jego nową przyjaciółkę. Biorąc pod uwagę wiek i wzrost dziecka, taka ilość jadu mogła je zabić.

Choć Khan sam został ukąszony w łapę, nie poddał się. Dzielnie bronił swojej małej przyjaciółki i nie pozwolił zbliżyć się do niej niebezpiecznemu stworzeniu, do czasu aż sam nie opadł na ziemię.

Szokująca historia Khana i jego 17-miesięcznej przyjaciółki trafiła do mediów na całym świecie. Ludzie nazwali go „psem cudotwórcą”.

Na szczęście życie Khana udało się uratować – po całej sytuacji matka dziewczynki pośpieszyła z psem do kliniki, gdzie podano mu surowice. Po zaledwie czterech dniach, pies zaryzykował swoim życiem, aby obronić członka swojej nowej rodziny.

Tak więc osoby, które myślą, że dobermany są „agresywne” mogą mieć rację… Są agresywne w stosunku do wszelkich niebezpieczeństw zagrażających ich bliskim. Te psy są bardzo lojalne, a jeśli dasz im odrobinę miłość, zyskasz przyjaciela na całe życie.

Jeśli kochasz zwierzaki tak jak my i uważasz, że psy to najlepsi przyjaciele człowieka, proszę udostępnij tę historię!

Może Cię zainteresować