×

Mężczyzna ratuje życie swojego dziecka zaledwie kilka godzin po tym, jak dziewczyna powiedziała mu o ciąży

Kiedy 24-letnia Sashy Hood zaczęła skarżyć się na ból żołądka, nie przypuszczała, że nosi pod sercem nowe życie. Po tym jak skurcze zaczęły być coraz częstsze i mocniejsze, kobieta postanowiła odwiedzić swojego lekarza. To wtedy dowiedziała się, że już niebawem zostanie mamą.

Sasha była w szoku. Przez 9 miesięcy nie miała żadnych typowych objawów, które wskazywałyby na ciąże. Zażywała pigułki antykoncepcyjne, miała regularne miesiączki i nie czuła żadnych ruchów dziecka.

Następnego dnia, para doznała kolejnego szoku. Sasha zaczęła rodzić w łazience, a Marc musiał wziąć sprawy w swoje ręce. Mężczyzna wezwał karetkę, po czym zrobił coś niesamowitego…

Sasha Hood i jej chłopak Marc Jepson, choć planowali założyć rodzinę w przyszłości, nie spodziewali się, że ten dzień nadejdzie tak szybko.

tata-ratuje-swoje-dziecko (1)

Okazało się, że kobieta jest już w ciąży. Sasha przez 9 miesięcy nie miała żadnego z typowych objawów, które mogłyby wskazywać na jej stan.

Bohaterka wpisu odwiedziła swojego lekarza, ponieważ skarżyła się na ból żołądka. Podczas tej wizyty usłyszała, że jest w zaawansowanej ciąży.

tata-ratuje-swoje-dziecko (2)

Skurcze, które odczuwała kobieta, zaczęły nasilać się następnego dnia.

Zanim zrozumiała co się dzieje, leżała na podłodze w łazience, rodząc synka. Na szczęście, na miejscu był Marc, który zadzwonił po karetkę i natychmiast ruszył na pomoc swojej ukochanej.

tata-ratuje-swoje-dziecko (3)

Rodzice byli zaskoczeni, ale jednocześnie szczęśliwi, kiedy usłyszeli płacz dziecka.

tata-ratuje-swoje-dziecko (4)

Theo w końcu dołączył do swoich rodziców.

tata-ratuje-swoje-dziecko (5)

Urocze trio, prawda?

tata-ratuje-swoje-dziecko (6)

Może Cię zainteresować