×

Gwałt na zatłoczonej plaży! Nikt nie zauważył, że15-latka jest wykorzystywana

Gwałt na zatłoczonej plaży! Do tych przerażających scen doszło w Bournemouth Pier w Dorset w Anglii w minionym roku. Mimo że wypoczywających nad wodą było wielu, nikt nie zauważył, że 15-letnia dziewczyna padła ofiarą przemocy seksualnej. Niestety, sprawcy nie odnaleziono. Policja ma nadzieję, że teraz się to uda.

Gwałt na zatłoczonej plaży

O tym zdarzeniu pisaliśmy już wcześniej. Jednak teraz pojawiły się w sprawie nowe fakty. Sprawcy wciąż nie odnaleziono. Policja ma nadzieję, że przypomnienie tych wydarzeń, pomoże znaleźć osoby, które mogą pomóc w poszukiwaniach gwałciciela.

W lipcu 2021 roku w pobliżu Bournemouth Pier w Dorset w Anglii doszło do gwałtu na 15-latce. W wszystko działo się w upalny dzień, gdy na plaży było pełno ludzi.

15-letnia dziewczyna spędzała czas ze znajomymi. Kiedy grali w wodzie w piłkę, ktoś wybił ją zbyt daleko. Nastolatka widząc to, ruszyła po nią. Jak się okazało, wylądowała obok młodego mężczyzny.

Poprosiłam, czy może oddać mi piłkę. Odmówi. Zbliżyłam się do niego i ponownie poprosiłam, by mi ją oddał i odrzuciłam piłkę koleżance. Wtedy on zaczął do mnie mówić i dotykać mojego ramienia. W tym samym czasie inny mężczyzna niepokoił moją przyjaciółkę, więc ta wyszła z morza. Byłam tam sama, a on zaczął wypychać mnie na głęboką wodę, nie czułam już gruntu. Wtedy zaczął mnie dotykać. Nikt nie mógł zobaczyć, co się dzieje i właśnie wtedy mnie zgwałcił

– opisuje zrozpaczona 15-latka.

Gwałt na zatłoczonej plaży
Pixabay

Jak udało jej się uciec?

Poszkodowana nastolatka powiedziała też, że w pewnej chwili jej znajomy ruszył w ich stronę. Wtedy udało jej się uciec. Gwałciciel jednak poszedł w ślad za nią. Ostatecznie udało jej się ukryć.

Później na plaży podszedł jeszcze do jej znajomej i zaczął o nią wypytywać. Chciał wiedzieć między innymi, jak może się z nią skontaktować. Dziewczyna jednak nic mu nie powiedziała. Wtedy po raz ostatni go widziały.

Policja przypomina o tym zdarzeniu, ponieważ poszukuje świadków. Widomo, że gwałciciel miał ciemniejszą, opaloną karnację. Był szczupły, ale muskularny. Miał też ciemne włosy. W chwili ataku ubrany był w szare lub czarne kąpielówki.

Detektyw Wayne Seymour z policji w Dorset w rozmowie z mediami ujawnił:

Miał ciemne włosy zaczesane do tyłu, kolczyk w lewym uchu i przerwę w brwiach. Powiedział ofierze, że nazywa się Dabby, ma 17 lat i pochodzi z Birmingham.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.dailymail.co.uk, www.se.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube, Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij