×

Gwałt na 15-latce. Policja szuka sprawcy, który zaatakował dziewczynę na plaży

Gwałt na 15-latce wyrwał wszystkich plażowiczów z przyjemnej atmosfery odpoczynku. W ubiegłą niedzielę na plaży miały miejsce szokujące wydarzenia. Mężczyzna wciągnął do wody bawiącą się dziewczynę, a następnie wykorzystał ją seksualnie. Policja prowadzi poszukiwania nastoletniego sprawcy.

Nawet na plaży jest niebezpiecznie

Wakacje to czas, w którym każdy z nas chciałby odetchnąć od codzienności i poczuć trochę luzu. Niestety nie jest to możliwe, ponieważ nawet na plaży czyhają pewne niebezpieczeństwa. Najlepszym tego dowodem są przerażające wydarzenia, do których doszło w miniony weekend na plaży w Bournemouth w Wielkiej Brytanii. Jak podały lokalne media, młody mężczyzna nie zważając na obecność innych ludzi, zaatakował 15-latkę. Incydent miał miejsce około godz. 15:30 nieopodal oceanarium.

Dziewczyna spędzała wolny czas w towarzystwie swoich przyjaciół. Grupa młodych ludzi bawiła się piłką. Ta niespodziewania wpadła do wody, trafiła tuż przed mężczyznę, który chwilę później okazał się prawdziwą bestią. Człowiek odrzucił piłkę i zaczepił 15-latkę, aby z nią porozmawiać. Błyskawicznie zmienił jednak zdanie i zamiast rozmowy wybrał działanie. Siłą wciągnął dziewczynę do głębszej części morza po czym zgwałcił ją w wodzie. Po zakończeniu stosunku mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że sprawca jest Pakistańczykiem. Odznacza go szczupła, wysportowana budowa ciała oraz krótkie, ciemne włosy. W dniu napaści miał na sobie czarne bądź szare szorty.

Gwałt na 15-latce

Napastnik był niemal rówieśnikiem swojej ofiary. Miał powiedzieć dziewczynie, że ma zaledwie 17 lat. Detektyw Wayne Seymour poinformował, że służby zajęły się już sprawą. Poszkodowana została objęta odpowiednią opieką psychologiczną.

Trwa śledztwo. Ofiara uzyskała z naszej strony wsparcie.

Śledczy przyznał, że incydent wywołał panikę wśród okolicznych mieszkańców. Ludzie obawiają się o swoje bezpieczeństwo. Mężczyzna zaangażowany w śledztwo zapewnia jednak, że sprawa wkrótce zostanie rozwiązana.

Incydent, co zrozumiałe, wywołał niepokój wśród lokalnej społeczności. Chcielibyśmy zapewnić opinię publiczną, że funkcjonariusze policji będą przeprowadzać dodatkowe patrole w okolicy plaży.

W dniu incydentu plaża była bardzo zatłoczona, dlatego namierzenie sprawcy to duże wyzwanie. Niemniej jednak, policja prosi, aby wszystkie osoby, które były tego dnia na plaży spróbowały przypomnieć sobie czy widziały podejrzanego. Każda wskazówka może być pomocna w ujęciu sprawcy. Śledczy nie przekazali do wiadomości publicznych szczegółów gwałtu, dlatego nie wiadomo jaki miał charakter. Istnieją podejrzenia, że mężczyzna przebywa obecnie w Birmingham. Wkrótce powinno pojawić się więcej danych na jego temat.

Podczas pobytu na plaży można się zetknąć z rozmaitymi niebezpieczeństwami. Dwa dni temu również w Polsce doszło do groźnego incydentu. 4-letnie dziecko zaginęło, a rodzice podejrzewali, że mogło wejść do wody bez ich wiedzy.

Fotografie: Twitter, www.youtube.com

Może Cię zainteresować

zamknij