×

Syn Majdanów miał nosić inne imię. Decyzję zmieniono dopiero na porodówce!

Syn Majdanów miał nosić inne imię. Okazuje się, że Małgorzata Rozenek zmieniła zdanie na porodówce! Podjęła słuszną decyzję?

Sławne dziecko Majdanów

10 czerwca na świat przyszedł pierwszy wspólny syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Chłopiec otrzymał imię Henryk. Podobnie jest starsi synowie „perfekcyjnej pani domu”, został on poczęty metodą in vitro. Zaraz po porodzie świeżo upieczony tata zamieścił na Instagramie zdjęcie swojego maleństwa, a we wpisie poinformował, że Henio jest silny i zdrowy.

Od tamtej pory Majdanowie chętnie dzielą się ze światem swoim małym szczęściem. W mediach społecznościowych zamieszczają zdjęcia i nagrania, na których można zobaczyć małego Henia. Niedawno na Instagramie pojawiła się nawet sesja maluszka z jego braćmi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata również zdążyła się zaprezentować w pełnej klasie. Niecały miesiąc po porodzie opublikowała zdjęcie, na którym jest w samym stroju kąpielowym. Ostatnio Rozenek podjęła też trudną decyzję. Musiała zrezygnować z dłuższego urlopu macierzyńskiego i wrócić na plan zdjęciowy „Projektu Lady”.

Syn Majdanów miał nosić inne imię

Henryk Majdan dorównuje sławą swoim rodzicom i jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych dzieci w Polsce. Fani długo zastanawiali się, jakie imię Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nadadzą swojemu maleństwu. Ostatecznie wybrali tradycyjne, polskie imię. Okazuje się jednak, że Henryk miał się pierwotnie nazywać inaczej, a decyzję podjęto w ostatniej chwili.

Jak podaje serwis Plotek, powołując się na osobę z otoczenia Majdanów, małżonkowie początkowo wybrali dla chłopca inne imię.

Małgosia nie mogła doczekać się, aż jej trzeci syn przyjdzie na świat. Do samego końca nie wiedziała, jak go nazwie. Wiedziała jednak, że będzie to staropolskie imię, ponieważ ma do takich słabość. Jeszcze w drodze do szpitala obstawała za Franciszkiem, ale kiedy chłopiec pojawił się na świecie, podjęli z Radkiem decyzję, że będzie to Henryk.

– cytuje swojego informatora Plotek.

Znajomy Majdanów dodał także, że na Małgorzatę i chłopca miała czekać w domu niespodzianka – wielki plakat z imieniem Franciszek. Jednak się nie udało, bo dziecko ostatecznie otrzymało imię Henryk. W pewnym momencie media obiegła wypowiedź gwiazdy, że nazwie syna Edward, ale szybko okazało się, że tylko żartowała. Sami posłuchajcie:

A wam które imię bardziej się podoba? Franciszek czy Henryk?

Źródła: www.radiozet.pl, www.plotek.pl, party.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować