×

Justyna Kowalczyk urodziła! Znamy imię i płeć jej nowo narodzonego dziecka

Justyna Kowalczyk urodziła! Jedna z najbardziej utytułowanych sportsmenek w Polsce właśnie została mamą. Radosną nowiną podzielili się na Instagramie. Zrobili to w tajemniczy sposób.

Doświadczona przez życie

Justyna Kowalczyk to jedna z najlepszych w historii biegaczka narciarska. Miliony Polaków z zapartym tchem śledziło jej starty i kibicowało podczas wyścigów. Ostatni start zaliczyła w sezonie 2017/2018.

Mimo ogromnych sukcesów zawodowych, jej życie prywatne nie było usłane różami. W 2013 roku poroniła, co wpłynęło później na pojawienie się u niej stanów depresyjnych, z którymi zmaga się do dziś.

„Mam leżeć na kanapie i patrzeć na brzuch?”

Kiedy Justyna Kowalczyk podała informację, że wraz ze swoim partnerem, Kacprem Tekielim, spodziewają się dziecka – wszyscy trzymali kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

Nie ominęła ją jednak krytyka ze strony obserwujących. Na swoim instagramowym profilu Kowalczyk pokazywała, jak utrzymuje formę w ciąży. Wiele osób zaczęło jej niesłusznie zarzucać, że będąc w takim stanie powinna zrezygnować ze sportu.

Kółko moralizatorów i moralizatorek i tak wie lepiej. Mam leżeć na kanapie i patrzeć na brzuch, który stał się ich wspólnym dobrem. Na nic powtarzanie, że jeśli ciąża przebiega bez zastrzeżeń, to i można żyć w miarę normalnie

– tłumaczyła wtedy biegaczka.

Justyna Kowalczyk urodziła!

Serwis Pomponik poinformował, że Justyna Kowalczyk urodziła! Chłopiec przyszedł na świat prawdopodobnie 2 września w krakowskim szpitalu. Dumni rodzice wybrali dla niego imię Hugo.

Dowodem na to, że para przywitała już na świecie nowego członka rodziny mogą być też komentarze Justyny Kowalczyk pod wpisem Kacpra Tekieli, opatrzone emotikonami dzidziusia i serduszka.

Gratulujemy rodzicom i życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij