×

Radosna nowina u Macieja Kurzajewskiego! Rodzina wkrótce się powiększy

Radosna nowina u Smaszcz i Kurzajewskiego! Czyżby los chciał, by byli małżonkowie zakopali topór wojenny? Według „Super Expressu”, rozwiedzeni i zwaśnieni partnerzy wkrótce doczekają się… pierwszego wnuka.

Medialna wojna

Małżeństwo Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego zakończyło się w 2020 roku. Wydawało się wówczas, że małżonkowie rozstali się w zgodzie i nic nie wskazywało, że wkrótce wkroczą na wojenną ścieżkę.

Gdy okazało się, że Katarzyna Cichopek porzuciła męża dla Macieja Kurzajewskiego i to Paulina Smaszcz potwierdziła krążące na salonach plotki, rozpętała się medialna wojna, która prawdopodobnie będzie miała swój w sądzie. Chyba że…  poróżnionym małżonkom uda się dogadać ze względu na nowe okoliczności. Jakie?

Radosna nowina u Smaszcz i Kurzajewskiego

„Super Express” ujawnił, że Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski mają nowy powód do tego, by zakopać topór wojenny. Ich 25-letni syn Franciszek spodziewa się dziecka!

Franciszek Kurzajewski, a właściwie Franciszek Vaccari (miał zmienić nazwisko, by odciąć się od medialnego szumu), urodził się w 1997 roku. Studiował na prestiżowej uczelni w Izraelu, z czego Paulina Smaszcz była bardzo dumna.

Skończył trudne studia z wybitnym wynikiem, zdobył tytuł magistra, zna perfekcyjnie pięć języków, jest szalenie pracowity i ambitny. Do wszystkiego doszedł własną, ciężką pracą i determinacją

– pochwaliła się szczęśliwa mama.

W ubiegłym roku Franciszek wziął ślub z Włoszką, Laurą Esmeraldą Vaccari. Para zamieszkała we Włoszech.

„Super Express”, powołując się na osobę z bliskiego otoczenia Pauliny Smaszcz, przekazał, że rodzina wkrótce się powiększy. Na świat przyjdzie pierwsza wnuczka Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego.

Franciszek niedługo zostanie tatą. Nowa pociecha w rodzinie Kurzajewskich pojawi się już za chwilę. Paulina jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Tym bardziej że jej pierworodny syn będzie miał dziewczynkę, a ona zawsze marzyła o wnuczce, którą będzie mogła kochać i rozpieszczać

– mówi informator „SE”.

Kurzajewski i Smaszcz nie skomentowali tych doniesień.

Za wcześnie, żeby o tym mówić publicznie

– stwierdziła Smaszcz.

Przypomnijmy: Franciszek nie jest jedynym dzieckiem Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz. Byli małżonkowie mają jeszcze 16-letniego syna Juliana.

Fotografie:

Może Cię zainteresować