×

Wojtek z „Sanatorium Miłości” wyznał dlaczego wziął udział w programie. Powód wyciska łzy

Program Sanatorium Miłości dobiegł końca. Wojtek zdradził dlaczego postanowił wziąć udział w show. Trudno powstrzymać wzruszenie.

Niezwykłe show

Idea programu zakładała, że seniorzy zgłaszają się do niego, aby znaleźć swoje drugie połówki. Dzięki różnym wyzwaniom oraz zadaniom poznawali się coraz lepiej i nawiązywali coraz bliższe relacje. Okazało się, że niektórzy uczestnicy nie bali się rozmawiać na wiele tematów, nawet łóżkowych. Uczestnicy Sanatorium Miłości wprost przyznawali, że szukają seksu!

Jednak założenia programu dla niektórych okazały się idealne. W trakcie trwania drugiej edycji Stenia i Władek przyznali, że interesują ich długotrwałe związki, nie zaś chwilowe przygody. Para planuje nawet ślub!

Wojtek wyznał dlaczego wziął udział w programie

Okazało się, że w programie nie pojawili się tylko samotni seniorzy. Jeden z uczestników programu Wojtek założył nową rodzinę, po tym jak wziął rozwód z pierwszą żoną. Jednak córka z pierwszego małżeństwa nie potrafiła się dogadać z nowymi bliskimi. Starszy mężczyzna przed kamerami przyznał, że córka odeszła od niego i żyje własnym życiem.

Dlatego postanowił wziąć udział w programie, bowiem stracił kontakt ze swoim dzieckiem. Ma nadzieję, że jeśli go zobaczy w telewizji będzie chciała z nim porozmawiać. Wojtek przyznał, że jest gotowy ją przeprosić za wszystko i chce aby znów była w jego życiu. Zakończył swoją wypowiedź ze łzami w oczach i słowami:

Wiesz, teraz czuję się tak, jakbym ją przytulał. Chciałbym ją uściskać tak jak ciebie… Przepraszam, że nie znalazłem tutaj kobiety, ale może dzięki temu programowi odzyskam tę, którą straciłem niepotrzebnie.

Miejmy nadzieję, że Wojtkowi uda się ponownie nawiązać kontakt z córką.

Sanatorium Miłości Wojtek
Facebook
Sanatorium Miłości Wojtek
Facebook
Źródła: www.kozaczek.pl, www.msn.com, www.radiozet.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować