×

Małgorzata Rozenek poprowadzi nowy program. Będzie chudnąć na ekranie!

Rozenek poprowadzi nowy program w TVN-ie. Wkrótce widzowie zobaczą, jak celebrytka wraca do formy po ciąży. Za odchudzanie na ekranie gwiazda zgarnie pokaźną sumkę.

Szczęśliwa mama

Synek Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, Henryk, przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku. To trzecie dziecko „perfekcyjnej pani domu”. Chłopiec jest oczkiem w głowie swoich rodziców, którzy chętnie pokazują go w mediach społecznościowych.

Chociaż Małgorzata Rozenek stara się poświęcać każdą chwilę Henrykowi, to jednak ma pewne zobowiązania wobec stacji TVN. Dwa tygodnie po porodzie musiała wrócić na plan „Projektu Lady”. Jednak to nie wszystko. Gwiazda rozpoczęła przygotowania do nowego programu.

Sylwetka po ciąży Rozenek-Majdan

Prezenterka od zawsze dba o siebie. Nic więc dziwnego, że Małgorzata Rozenek miesiąc po porodzie pokazała już swoją sylwetkę, publikując zdjęcie w stroju kąpielowym.

Fani byli zachwyceni figurą młodej mamy. Wtedy celebrytka twierdziła, że nie ma problemów z nadprogramowymi kilogramami.

Jestem szczęśliwą grubaską.

Jak wyznała w rozmowie z Super Express, w ciąży przytyła ponad 20 kilogramów. Gwiazda postanowiła jednak zawalczyć o swoją wymarzoną sylwetkę. Podczas wiosennej ramówki stacji TVN powiedziała:

Ja mam przygotowany już plan powrotu do formy. Mam ułożone plany z dietetykiem, z moją trenerką i powiem więcej. Zrobię z tego program.

Okazuje się, że pierwsze kroki zostały już podjęte w tym temacie.

Prowadzone są rozmowy na temat nowych programów Małgorzaty

– oznajmiła redakcji Plotka manager gwiazdy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Rozenek poprowadzi nowy program

Jak donosi Super Express Małgorzata Rozenek dostała program w TVN, w którym będzie odchudzała się na oczach widzów.

To nowy program. Gosia będzie się odchudzać na oczach całej Polski. Jego wstępna nazwa to „Rozenek cudnie chudnie”. Premiera zaplanowana jest na luty. W programie będą nie tylko profesjonalne kamery. Pojawią się także fragmenty nakręcane w formie vloga.

Tabloid donosi, że Małgorzata Rozenek za 8 odcinków programu o roboczym tytule „Rozenek cudnie chudnie” zainkasuje pół miliona złotych. Będziecie oglądać?

Źródła: www.pudelek.pl, www.gala.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować